رفتن به بالا
  • شنبه - 8 اردیبهشت 1397 - 22:00
  • کد خبر : ۲۸۹۶
  • چاپ خبر : پیشنهادی برای احداث پیست موتورسواری و آفرود ایلام به سازمان منابع طبیعی نرسیده است
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام:

پیشنهادی برای احداث پیست موتورسواری و آفرود ایلام به سازمان منابع طبیعی نرسیده است

  مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: اداره ورزش و جوانان استان ایلام پیشنهادی برای احداث پیست موتورسواری و آفرود ایلام به سازمان منابع طبیعی این استان نداده است.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ رضا احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام با بیان اینکه احداث پیست و یا هر فضای دیگری […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام گفت: اداره ورزش و جوانان استان ایلام پیشنهادی برای احداث پیست موتورسواری و آفرود ایلام به سازمان منابع طبیعی این استان نداده است.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ رضا احمدی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام با بیان اینکه احداث پیست و یا هر فضای دیگری در عرصه های طبیعی به مجوز شورای عالی جنگل ها نیازمند است، اظهارداشت: این شورا در قالب یک کتابچه، طرح هایی را که مغایرت چندانی با منابع طبیعی نداشته و برای عرصه های طبیعی آسیب زا نیست با عنوان طرح پارک جامع جنگل های بلوط منتشر کرده است.

وی با اشاره به اینکه در کتابچه طرح پارک جامع جنگل های بلوط، موارد بسیاری پیش بینی شده است، افزود: در صورتی که اداره ورزش و جوانان استان ایلام قصد ایجاد پیست در مراتع را داشته باشد، نیاز به اخذ مجوز از منابع طبیعی و آبخیزداری استان دارد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ایلام با تأکید بر اینکه احداث پیست موتورسواری به تأیید کمیته فنی این دستگاه اجرایی نیاز دارد، خاطرنشان ساخت: در حال حاضر هیچگونه پیشنهادی از سوی اداره ورزش و جوانان استان ایلام برای احداث پیست موتورسواری و آفرود در عرصه های طبیعی استان همچون چغاسبز ارائه نشده است.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

 

احداث پیست موتورسواری و آفرود ایلام

عکس: همشهری /  فرشته اصلاحی


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی