رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳
  • کد خبر : ۸۵۸۴
  • چاپ خبر : پیروزی شهرداری ارومیه مقابل هراز آمل در هفته یازدهم لیگ متمرکز والیبال ایران
تحت هدایت سرمربی کرمانشاهی؛

پیروزی شهرداری ارومیه مقابل هراز آمل در هفته یازدهم لیگ متمرکز والیبال ایران

هفته دهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران، امروز پنج‌شنبه با برگزاری شش دیدار در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون در پایتخت به پایان رسید.

پیمان اکبری سرمربی کرمانشاهی تیم شهرداری ارومیه ، هفته دوم لیگ‌ متمرکز ایران را با پیروزی مقتدرانه آغاز کرد.

پیمان اکبری سرمربی کرمانشاهی تیم شهرداری ارومیه ، هفته دوم لیگ‌ متمرکز ایران را با پیروزی مقتدرانه آغاز کرد.

به گزارش یاریزان؛ هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر “متمرکز والیبال در فصل ۹۹ ” امروز چهارشنبه ۵ آذر ماه به میزبانی تهران و در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون والیبال دنبال شد.

در یکی از حساس ترین بازی های این هفته، تیم‌های هراز آمل و شهرداری ارومیه از ساعت ۱۴:۳۰ و در سالن فدراسیون والیبال مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان این شاگردان پیمان اکبری بودند که با ارائه یک بازی تماشائی و خیره کننده در سه ست متوالی و با امتیاز های ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی دست یافتند.

پیمان اکبری سرمربی تیم شهرداری ارومیه در آغاز این دیدار از ترکیب سال افزون، مصطفی وند، غلامی، صالحی، فیاضی ، یلی و حضرت پور (لیبرو) استفاده کرد.

همچنین قضاوت این دیدار را نیز داود نافعی و امید فولادی وندا برعهده داشتند.

گفتنی است، تیم‌شهرداری ارومیه در چارچوب هفته دوازدهم لیگ‌ برتر والیبال روز جمعه ۷ آذرماه از ساعت ۱۷ به مصاف تیم‌ شهرداری گنبد می رود.

اما آذرباتری دیگر نماینده ارومیه در برابر هورسان رامسر ۳ بر ۲ شکست خورد و اولین امتیازش را در لیگ برتر کسب کرد.

تیم آذرباتری در ست‌های اول، سوم و پنجم با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۱۵ بر ۱۱ از هورسان شکست خورد و در ست‌های دوم و چهارم با امتیازات ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۲۱ حریف خود را شکست داد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه