رفتن به بالا
  • شنبه - 21 آبان 1401 - 18:53
  • کد خبر : ۱۴۱۷۸
  • مشاهده :  241 بازدید
  • چاپ خبر : پیروزی تیم ملی فوتبال بانوان ایران در اولین دیدار تدارکاتی برابر بلاروس

پیروزی تیم ملی فوتبال بانوان ایران در اولین دیدار تدارکاتی برابر بلاروس

اولین دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال بانوان ایران و بلاروس با نتیجه یک بر صفر به سود ملی پوشان کشورمان به پایان رسید. به گزارش یاریزان؛ نخستین دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال بانوان ایران برابر بلاروس امروز شنبه 21 آبان ماه از ساعت 15 در ورزشگاه آرارات برگزار شد و در نهایت این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ملی ایران به پایان رسید. ملیکا متولی در دقیقه ۴۵ گل ایران را به ثمر رساند. رها یزدانی در دقیقه ۸۹ و نگین زندی در دقیقه ۹۰ از داور کارت زرد دریافت کردند. رها یزدانی، فاطمه امینه برازجانی، ملیکا محمدی، زهرا سربالی (سارا دیدار -۷۲)، هستی فروزنده، زهرا قنبری (رقیه جلال نسب - ۶۹)، ملیکا متولی، سمانه چهکندی، فاطمه مخدومی (محدثه دلفی -۸۳)، نگین زندی، حدیث بساط شیر بازیکنانی بودند که امروز برابر بلاروس به میدان رفتند. باید اشاره کرد که؛ هلاله عبدالهی و زهرا قنبری از استان کرمانشاه، عاطفه ایمانی، سحر رمضانی، محدثه دلفی و حدیث بساط شیر از استان ایلام و مریم سلیمانپور و فاطمه مخدومی از استان کردستان در این اردو حضور دارند. دکتر مریم کاظمی پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، فاطمه هاشمی، نایب ريیس بانوان هیات فوتبال استان تهران و جمعی از مسئولین وزارت ورزش و جوانان با حضور در ورزشگاه آرارات این بازی را اژ نزدیک نظاره کردند. شایان ذکر است؛ دومین دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال بانوان ایران و بلاروس در روز سه شنبه 24 آبان، راس ساعت 15 در ورزشگاه آرارات برگزار می شود.

اولین دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال بانوان ایران و بلاروس با نتیجه پیروزی یک بر صفر به سود ملی پوشان کشورمان به پایان رسید.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

اولین دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال بانوان ایران و بلاروس با نتیجه پیروزی یک بر صفر به سود ملی پوشان کشورمان به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ نخستین دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال بانوان ایران برابر بلاروس امروز شنبه ۲۱ آبان ماه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه آرارات برگزار شد و در نهایت این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم ملی ایران به پایان رسید.

ملیکا متولی در دقیقه ۴۵ گل پیروزی بخش تیم ملیفوتبال بانوان ایران را به ثمر رساند.

رها یزدانی در دقیقه ۸۹ و نگین زندی در دقیقه ۹۰ از داور کارت زرد دریافت کردند.

رها یزدانی، فاطمه امینه برازجانی، ملیکا محمدی، زهرا سربالی (سارا دیدار -۷۲)، هستی فروزنده، زهرا قنبری (رقیه جلال نسب – ۶۹)، ملیکا متولی، سمانه چهکندی، فاطمه مخدومی (محدثه دلفی -۸۳)، نگین زندی، حدیث بساط شیر بازیکنانی بودند که امروز برابر بلاروس به میدان رفتند.

باید اشاره کرد که؛ هلاله عبدالهی و زهرا قنبری از استان کرمانشاه، عاطفه ایمانی، سحر رمضانی، محدثه دلفی و حدیث بساط شیر از استان ایلام و مریم سلیمانپور و فاطمه مخدومی از استان کردستان در این اردو حضور دارند.

 

------------------------------------

دکتر مریم کاظمی پور، معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، فاطمه هاشمی، نایب رییس بانوان هیات فوتبال استان تهران و جمعی از مسئولین وزارت ورزش و جوانان با حضور در ورزشگاه آرارات این بازی را اژ نزدیک نظاره کردند.

شایان ذکر است؛ پس از ثبت اولین پیروزی در دیدار تدارکاتی امروز، دومین دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال بانوان ایران و بلاروس در روز سه شنبه ۲۴ آبان، راس ساعت ۱۵ در ورزشگاه آرارات برگزار می شود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه