رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸
  • کد خبر : ۷۱۱۲
  • چاپ خبر : پَدِل ، رشته جدید، مفرح و جذاب به استان آذربایجان‌غربی آمد

پَدِل ، رشته جدید، مفرح و جذاب به استان آذربایجان‌غربی آمد

رقیه جلیل‌پور مسئول انجمن پَدِل استان گفت: «پَدِل» رشته‌ایست که بخشی از ورزش اسکواش به شمار می‌رود و انجمن استانی پَدِل، اواخر سال گذشته ((آذرماه)) در استان تشکیل یافت.

مسئول انجمن پَدِل آذربایجان‌غربی از شروع کار این رشته در استان به عنوان یکی از رشته های مفرح و جذاب خبر داد. به گزارش یاریزان؛ رقیه جلیل‌پور مسئول انجمن پَدِل استان گفت: «پَدِل» رشته‌ایست که بخشی از ورزش اسکواش به شمار می‌رود و انجمن استانی پَدِل، اواخر سال گذشته ((آذرماه)) در استان تشکیل یافت. وی […]

مسئول انجمن پَدِل آذربایجان‌غربی از شروع کار این رشته در استان به عنوان یکی از رشته های مفرح و جذاب خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ رقیه جلیل‌پور مسئول انجمن پَدِل استان گفت: «پَدِل» رشته‌ایست که بخشی از ورزش اسکواش به شمار می‌رود و انجمن استانی پَدِل، اواخر سال گذشته ((آذرماه)) در استان تشکیل یافت.

وی گفت: «پَدِل» رشته راکتی مابین اسکواش و تنیس خاکی است، مثل اسکواش در یک زمین محصور شده با دیواره و مثل تنیس خاکی در زمین ۲۰ در ۱۰ و یک بازی ۲ نفره (۲ تیم ۲ نفره) است.

وی افزود: برای آموزش این رشته، کلاس‌های آموزشی مجازی تشکیل خواهیم داد تا بیش از پیش این رشته جذاب معرفی شود.

وی ادامه داد: برنامه ما برگزاری کلاس‌های دانش‌افزایش و معرفی رشته برای جذب علاقمندان و سپس آموزش بازیکنان و گسترش این رشته و در ابتدا نیز بصورت پَدِل خیابانی می‌توانیم این رشته را برگزار کنیم.

جلیل پور خاطر نشان کرد: برای عضویت در برنامه‌های آموشی، علاقمندان می‌توانند در صفحه اینستاگرامی @padel.urmia عضو شوند.

وی افزود: «پَدِل» مدرن ترین ورزش قرن تعریف شده است.

آذربایجان غربی | خبرنگار: سامان صادق امیری

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه