رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 30 آذر 1401 - 15:55
  • کد خبر : ۱۴۵۹۹
  • چاپ خبر : پورایراندوست رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان غربی شد

پورایراندوست رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان غربی شد

کیومرث پورایراندوست مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی افزود: تمامی پروتکل‌های مصوب از سوی ستاد ملی کرونا و وزارت ورزش و جوانان به تمامی هیات‌های ورزشی ابلاغ شده است.

  کیومرث پورایراندوست با ۲۷ رای به عنوان رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان غربی انتخاب شد. به گزارش یاریزان؛ مجمع انتخاباتی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان غربی صبح امروز (چهارشنبه ۳۰ آذرماه) با حضور عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و سجاد بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی برگزار […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

کیومرث پورایراندوست با ۲۷ رای به عنوان رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان غربی انتخاب شد.

به گزارش یاریزان؛ مجمع انتخاباتی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان غربی صبح امروز (چهارشنبه ۳۰ آذرماه) با حضور عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون بدنسازی و سجاد بیرامی مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی برگزار شد.

 

------------------------------------

کیومرث پورایراندوست و هادی نوری نقده دو کاندیدای حاضر در این انتخابات بودند که پیش از شروع رای گیری نوری نقده از شرکت در انتخابات انصراف داد.

در نهایت پورایراندوست با کسب ۲۷ رای از ۲۸ عضو حاضر در مجمع و کسب حداکثر آرا به عنوان رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان غربی در چهار سال آینده انتخاب شد. یک رای نیز ممتنع بود.

گفتنی است؛ ناهید قربانی نایب رییس، اکبر اولیازاده خزانه دار و سونا برنا، ادریس عزیزی و مهرداد امیری کیا به عنوان اعضای هیات رییسه هیات بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان غربی انتخاب شدند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی