رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
  • کد خبر : ۹۰۶۹
  • چاپ خبر : پایان هفته هجدهم لیگ برتر والیبال با صدرنشین شهرداری ارومیه
با برگزاری شش دیدار؛

پایان هفته هجدهم لیگ برتر والیبال با صدرنشین شهرداری ارومیه

هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال مردان با پیروزی تیم‌های مدعی برابر حریفان و قهرمانی نیم فصل فولاد سیرجان پایان یافت. به گزارش یاریزان؛ هفته پانزدهم و پایانی دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران امروز (دوشنبه) به صورت متمرکز و با شش دیدار در خانه والیبال و سالن فدراسیون پیگیری شد.

هفته هجدهم لیگ برتر والیبال مردان ایران امروز (یکشنبه) با شش دیدار پیگیری شد و با تداوم صدرنشینی شهرداری ارومیه به پایان رسید.

هفته هجدهم لیگ برتر والیبال مردان ایران امروز (یکشنبه) با شش دیدار پیگیری شد و با تداوم صدرنشینی شهرداری ارومیه به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ هفته هجدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران، امروز (یکشنبه) با شش دیدار به صورت متمرکز در خانه والیبال و سالن فدراسیون پیگیری شد و تیم‌های سایپا تهران، فولاد مبارکه سپاهان، لبنیات هراز آمل، هورسان رامسر، فولاد سیرجان و شهرداری ارومیه برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

در پنجمین مسابقه این هفته و در سالن فدراسیون شهرآورد ارومیه برگزار شد و تیم شهرداری این شهر موفق به شکست سه بر صفر آذرباتری ارومیه شد.

شاگردان پیمان اکبری در سه ست این مسابقه با امتیازهای ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسیدند تا با ۱۴ برد و ۴۰ امتیاز در صدر جدول این رقابت‌ها باقی بمانند.

آذرباتری ارومیه نیز با پذیرش این شکست، پانزدهمین ناکامی خود را تجربه کرد و با یک برد و ۴ امتیاز در انتهای جدول این رقابت‌ها باقی ماند.

مهدی نویدی و محمد شاهمیری داوران اول و دوم این مسابقه بودند که ۹۱ دقیقه طول کشید. شهباز صدری و بهروز جعفری هم با عنوان ناظران فنی و داوری، نظارت بر این مسابقه را برعهده داشتند.

در آخرین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر مردان و در خانه والیبال تهران نیز فولاد سیرجان با شکست نماینده قزوین به دوازدهمین برد برد خود دست یافت و با ۳۶ امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفت.

شاگردان رضا تندروان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۵ و ۲۵ بر ۲۰ یازدهمین شکست نماینده قزوین را به این تیم تحمیل کردند.

قادر صادقی، وحید پورکاشیان، حسین پورکاشیان و مسعود یزدان‌پناه به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم، ناظر فنی و ناظر داوری، قضاوت و نظارت این مسابقه را برعهده داشتند که به مدت ۹۴ دقیقه طول کشید.

در ست نخست این مسابقه تیم شهرداری قزوین کارت زرد تاخیر دریافت کرد و در ست دوم نیز مسعود آرمات سرمربی تیم شهرداری قزوین از داور اول مسابقه کارت زرد گرفت.

تیم‌های شهداب یزد و شهرداری ورامین در هفته هجدهم لیگ برتر مردان استراحت داشتند و نتایج کامل شش مسابقه این هفته به قرار زیر است:

سایپا تهران ۳ – خاتم اردکان صفر (۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۱)

فولاد مبارکه سپاهان ۳ – شهرداری گنبد یک (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۲، ۱۴ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۲۱)

پیکان تهران صفر – لبنیات هراز آمل ۳ (۱۹ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۱۸ بر ۲۵)

راه‌یاب ملل کردستان ۲ – هورسان رامسر ۳ (۱۹ بر ۲۵، ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۳، ۲۱ بر ۲۵ و ۱۳ بر ۱۵)

شهرداری قزوین صفر – فولاد سیرجان ۳ (۲۱ بر ۲۵، ۱۵ بر ۲۵ و ۲۰ بر ۲۵)

آذرباتری ارومیه صفر – شهرداری ارومیه ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۱۷ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵)

در پایان هفته هجدهم لیگ برتر، تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان و لبنیات هراز آمل نیز با ۱۳ برد و به ترتیب ۳۸ و ۳۷ امتیاز بعد از شهرداری ارومیه، در رتبه‌های دوم و سوم جدول قرار دارند.

هفته دوم متمرکز لیگ برتر مردان در دور برگشت روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ۲۰، ۲۲ و ۲۴ دی‌ماه با ۱۸ دیدار هفته‌های نوزدهم، بیستم و بیست و یکم پیگیری خواهد شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه