رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
  • کد خبر : ۶۱۲۵
  • مشاهده :  53 بازدید
  • چاپ خبر : ورزشکار مهابادی ۷٫۵ میلیارد ریال به زلزله زدگان کمک کرده است

ورزشکار مهابادی ۷٫۵ میلیارد ریال به زلزله زدگان کمک کرده است

قرنی مصطفی پور رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد گفت: محمدامین رشه معروف به 'شینه حاجی هاشمی' تاکنون کمک های غیرنقدی و معیشتی شامل برنج، قند، رب، پوشاک بچه، یخچال، پتو و وسایل گرمایشی به صورت حضوری و در پنج مرحله به هموطنان زلزله زده کرمانشاه تقدیم کرده است.

ورزشکار شایسته مهابادی در رشته پاورلیفتینگ تاکنون ۷٫۵ میلیارد ریال در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی به مناطق زلزله زده کمک کرده است.

ورزشکار شایسته مهابادی و قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی رشته پاورلیفتینگ تاکنون ۷٫۵ میلیارد ریال در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی به مناطق زلزله زده کمک کرده است.

به گزارش یاریزان؛ قرنی مصطفی پور رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد گفت: محمدامین رشه معروف به ‘شینه حاجی هاشمی’ تاکنون کمک های غیرنقدی و معیشتی شامل برنج، قند، رب، پوشاک بچه، یخچال، پتو و وسایل گرمایشی به صورت حضوری و در پنج مرحله به هموطنان زلزله زده کرمانشاه تقدیم کرده است.

وی همچنین افزود: ۹۰۰ میلیون ریال نیز به صورت نقدی به سرپرست خانواده های نیازمند این استان که به سبب زلزله در شرایط بد اقتصادی بودند، کمک کرده است.

این ورزشکار خیر مهابادی و قهرمان چندین دوره مسابقات جهانی پاورلیفتینگ یک تندیس و یکی از مدالهایم به ارزش ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال و پنج مدال طلا و ۲ جام و ۲ کاپ جهانی به ارزش ۲ میلیارد ریال را برای کمک به زلزله زدگان به فروش رسانده است.

   

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه