رفتن به بالا
  • سه شنبه - 11 مرداد 1401 - 12:02
  • کد خبر : ۱۲۹۶۲
  • چاپ خبر : والیبال قهرمانی جوانان ایران ؛ هفت تیم سومین پیروزی خود را جشن گرفتند

والیبال قهرمانی جوانان ایران ؛ هفت تیم سومین پیروزی خود را جشن گرفتند

به گزارش یاریزان؛ دیدار ‌نهایی مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران، از امروز (جمعه) به صورت دو برد از سه مسابقه در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد. تیم‌های شهرداری ارومیه و فولاد سیرجان از ساعت 17 مسابقه دور رفت خود را آغاز کردند و پس از دو ساعت و 42 دقیقه رقابت‌ جذاب دو تیم، شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم شهرداری ارومیه سه بر دو حریف خود را شکست دادند تا برای کسب نخستین عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر مردان تنها به یک برد دیگر نیاز داشته باشند. فولاد سیرجان در ست اول و چهارم این مسابقه 25 بر 19 و 25 بر 22 به پیروزی رسید و شهرداری ارومیه نیز در ست‌های دوم و سوم با امتیازهای 25 بر 18 و 25 بر 21 فاتح میدان شد تا دو تیم از نظر ست‌شماری دو بر دو برابر شوند و مسابقه به ست حساس پنجم کشیده شود.

سومین روز مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی ایران در رده سنی جوانان پسر سال ۱۴۰۱ با ۱۶ دیدار در چهار منطقه پیگیری شد و هفت تیم به سومین برد متوالی خود دست یافتند.

سومین روز مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی ایران در رده سنی جوانان پسر سال ۱۴۰۱ با ۱۶ دیدار در چهار منطقه پیگیری شد و هفت تیم به سومین برد متوالی خود دست یافتند.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال قهرمانی کشور رده سنی جوانان زیر ۲۰ سال کشور که با حضور ۳۲ تیم از روز شنبه هشتم مرداد در چهار منطقه و به میزبانی شهرکرد (دو منطقه)، باغ‌شهر تفت و یاسوج آغاز شده است، روز دوشنبه دهم مرداد با ۱۶ دیدار سومین روز پیگیری شد.

تیم‌های قزوین (منطقه یک)، تهران و البرز (منطقه دو)، توابع تهران و گلستان (منطقه سه)، مازندران و خراسان رضوی (منطقه چهار) در سومین روز این مسابقات به سومین برد متوالی خود دست یافتند.

 

گروه‌بندی و نتایج دیدارهای سومین روز مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان ایران به قرار زیر است:

 

 

منطقه یک، میزبان شهرکرد:

گروه اول: آذربایجان غربی، گیلان، قزوین و قم

گروه دوم: آذربایجان شرقی؛ اردبیل، زنجان و کردستان

نتایج سومین روز:

آذربایجان غربی ۳ – قم یک

اردبیل ۳ – آذربایجان شرقی ۲

کردستان ۳ – زنجان یک

قزوین ۳ – گیلان صفر

 

 

منطقه دو، میزبان شهرکرد:

گروه اول: همدان، البرز، خوزستان و کرمانشاه

گروه دوم: لرستان، چهار محال و بختیاری، ایلام و تهران

نتایج سومین روز:

البرز ۳ – خوزستان صفر

تهران ۳ – ایلام صفر

لرستان ۳ – چهارمحال و بختیاری یک

کرمانشاه ۳ – همدان صفر

 

 

منطقه سه، میزبان باغ‌شهر تفت:

گروه اول: توابع تهران، کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان و یزد

گروه دوم: گلستان، اصفهان، بوشهر و فارس

نتایج سومین روز:

فارس ۳ – بوشهر صفر

توابع تهران ۳ – کهگیلویه و بویراحمد صفر

گلستان ۳ – اصفهان یک

یزد ۳ – هرمزگان صفر

 

 

منطقه چهار، میزبان شاهرود:

گروه اول: مازندران، کرمان، خراسان شمالی و مرکزی

گروه دوم: سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سمنان

نتایج سومین روز:

خراسان شمالی ۳ – مرکزی یک

مازندران ۳ – کرمان صفر

خراسان رضوی ۳ – خراسان جنوبی صفر

سمنان ۳ – سیستان و بلوچستان صفر

 

در پایان مرحله مقدماتی از هر منطقه دو تیم صعود می‌کنند و دیدارهای مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی کشور جوانان نیز از ۱۸ تا ۲۳ مردادماه به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه