رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶
  • کد خبر : ۱۱۶۹۶
  • چاپ خبر : هفت تکواندوکار از کردستان و کرمانشاه به اردوی تیم ملی ناشنوایان ایران دعوت شدند
در دو بخش آقایان و بانوان؛

هفت تکواندوکار از کردستان و کرمانشاه به اردوی تیم ملی ناشنوایان ایران دعوت شدند

پیکارهای مرحله نیمه نهایی روز دوم از مسابقات آزاد کشوری نوجوانان دختر برگزار و مدال آوران این روز مشخص و معرفی شدند.

با دعوت کادر فنی تیم ملی تکواندو ناشنوایان ایران، هفت تکواندوکار از کردستان و کرمانشاه به دومین مرحله تمرینات آمادگی ملی پوشان فراخوانده شدند. به گزارش یاریزان؛ دومین مرحله آمادگی ملی پوشان تیم تکواندو در دو بخش آقایان و بانوان ناشنوای کشور از روز ۲۰ شهریور در خانه تکواندو تهران آغاز به کار خواهد کرد […]

با دعوت کادر فنی تیم ملی تکواندو ناشنوایان ایران، هفت تکواندوکار از کردستان و کرمانشاه به دومین مرحله تمرینات آمادگی ملی پوشان فراخوانده شدند.

به گزارش یاریزان؛ دومین مرحله آمادگی ملی پوشان تیم تکواندو در دو بخش آقایان و بانوان ناشنوای کشور از روز ۲۰ شهریور در خانه تکواندو تهران آغاز به کار خواهد کرد و تا هشتم مهرماه ادامه پیدا خواهد کرد.

نسیبه شهبازی و بیگرد سلیمانی از کردستان و مریم رحیمی و شبنم یاری از کرمانشاه با دعوت کادر فنی تیم ملی تکواندو بانوان ناشنوای کشور به دومین مرحله تمرینات آمادگی این تیم در تهران فراخوانده شدند.

همچنین سعید جواهری و شایان صحبتی از کرمانشاه و آزاد قوامی تکواندوکار شایسته کردستانی نیز در این مرحله همراه تیم ملی تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی فدراسیون برگزار خواهند کرد.

تیم های ملی تکواندو بانوان و آقایان کشورمان خود را برای رقابت های قهرمانی ناشنوایان جهان ۲۰۲۱ که آبان ماه سال جاری به میزبانی تهران برگزار می شود، آماده می کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه