رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶
  • کد خبر : ۱۰۲۷۰
  • چاپ خبر : نتایج روز دوم رقابت های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران
به میزبانی اراک؛

نتایج روز دوم رقابت های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران

علی الفت نیا ملی پوش کرمانشاهی پارادوومیدانی رشته پرش طول گفت: برای رسیدن به مدال خوشرنگ طلا در پارالمپیک همه بهانه‌ها را کنار زده‌ام و با وجود کمبودها سخت تمرین می‌کنم.

روز دوم رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران گرامیداشت زنده یاد ابراهیم نوح‌نژاد به میزبانی اراک با اعلام نتایج در ماده های مختلف به پایان رسید.

روز دوم رقابت های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران گرامیداشت زنده یاد ابراهیم نوح‌نژاد به میزبانی اراک با اعلام نتایج در ماده های مختلف به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران در دو بخش آقایان و بانوان با اخذ مجوز لازم از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا به میزبانی ورزشگاه ۱۵هزار نفری امام خمینی (ره) شهر اراک در استان مرکزی در روز دوم پایان یافت.

این مسابقات که ۱۰۰ امتیاز رنکینگ فدراسیون جهانی برای کسب سهمیه حضور در بازی‌های المپیک توکیو را با خود به همراه دارد طی روز های ۱و۲ خرداد ماه جاری در بخش آقایان و همچنین روز های ۴و ۵ همین ماه در بخش بانوان برگزار خواهد شد.

نتایج روز دوم رقابت های دو و میدانی قهرمانی بزرگسالان ایران به شرح زیر است:

 

پرتاب چکش

۱. رضا مقدم- گلستان – ۷۱.۷۸ متر
۲. مهدی محمدی – گلستان- ۶۳.۶۰متر
۳. علی مرادی – آذربایجان غربی- ۵۹.۲۶ متر
۴. مصطفی خداوردی زاده- خراسان رضوی- ۵۷.۹۷ متر
۵. فرهاد ابراهیمی- آذربایجان غربی- ۵۳.۵۸ متر
۶. مهدی رستمی- خراسان رضوی- ۳۵.۴۰ متر

 

۴۰۰ متر با مانع

۱. مهدی پیرجهان – آذربایجان شرقی – ۵۰.۱۵ ثانیه
۲. رضا ملک‌پور – قم – ۵۱.۰۶ ثانیه
۳. امیر مقدمی- قم – ۵۳.۲۸ ثانیه
۴. علی عباسپور – خراسان رضوی- ۵۳.۴۲ ثانیه
۵. دانیال بی‌باک- بوشهر – ۵۳.۶۱ ثانیه
۶. میلاد رمضانی- آذربایجان شرقی- ۵۳.۸۰ ثانیه
۷. حامد حسنی- یزد- ۵۴.۷۱ ثانیه
۸. محمدیاسین مالمیر- البرز- ۵۷.۰۸ ثانیه

 

۸۰۰ متر

۱. پژمان یارولی – کرمانشاه – ۱:۵۱.۸۸ دقیقه
۲. امید امیریان – سیستان و بلوچستان – ۱:۵۳.۶۱ دقیقه
۳. سبحان احمدی – کرمانشاه – ۱:۵۴.۰۹ دقیقه
۴.مهدی خواجه صالحانی- سمنان- ۱:۵۴.۹۷ دقیقه
۵. علی عالمی- همدان- ۱:۵۵.۶۳ دقیقه
۶. محمود نادری- چهارمحال و بختیاری- ۱:۵۶.۲۸ دقیقه
۷. میلاد فرهادی- کردستان- ۱:۵۶.۵۷ دقیقه
۸. عطا اسدی- آذربایجان شرقی-۱:۵۶.۸۰ دقیقه

 

۲۰۰ متر

۱. سجاد هاشمی آهنگری – آذربایجان شرقی – ۲۱.۱۲ ثانیه
۲. میلاد ناصح جهانی – آذربایجان شرقی – ۲۱.۲۶ ثانیه
۳. علی لطفی – اصفهان-۲۱.۶۶ ثانیه
۴. بنیامین یوسفی- فارس- ۲۱.۷۷ ثانیه
۵. مسعود باقری راد- کرمانشاه- ۲۲.۳۴ ثانیه
۶. محمد جعفری – فارس- ۲۳.۱۸ ثانیه

 

پرش ارتفاع

۱. کیوان قنبرزاده- مازندران – ۲.۱۵ متر
۲. سیاوش سلیمی – لرستان – ۲.۰۵ متر
۳. علی سهرابی – اصفهان-۱.۹۵ متر
۴.مهدی خدادادی – مازندران- ۱.۹۵ متر
۵. مهدی نشان- یزد – ۱.۹۰ متر

 

۳۰۰۰ متر با مانع

۱. سیدامیر زمانپور – همدان – ۹:۳۳.۸۹ دقیقه
۲. امیر آذریان – کهگیلویه و بویراحمد – ۹:۳۶.۹۸ دقیقه
۳. خلیل ناصری- ایلام – ۹:۳۸.۹۵ دقیقه
۴.بهزاد مصطفوی- اصفهان- ۹:۳۹.۱۲ دقیقه
۵. امیرحسین صفری- خراسان رضوی- ۹:۴۵.۷۴ دقیقه
۶.محمد عباس رضایی- چهارمحال و بختیاری- ۹:۵۳.۱۶ دقیقه
۷. امیرمحمد سعیدی- همدان- ۱۰:۰۵.۶۶ دقیقه
۸. سمیر اقبالی- اراک – ۱۰.۰۵.۷۹ دقیقه

 

دهگانه

۱. عباس نیک باف – لرستان – ۶۲۵۷ امتیاز
۲. عرفان محمودی- تهران – ۶۰۶۸ امتیاز
۳. سید محمد موسوی نژاد – بوشهر- ۵۹۸۱ امتیاز
۴. مهدی شاه پسند- کرمانشاه – ۵۵۱۲ امتیاز
۵. حمید قرنجیک- گلستان- ۵۲۸۴ امتیاز
۶. پویان شکری- گیلان- ۴۲۸۸ امتیاز

 

پرتاب وزنه

۱. شاهین مهردلان – خراسان رضوی – ۱۹.۹۷ متر
۲. محمدرضا طیبی- مازندران – ۱۹.۹۵ متر
۳. مرتضی ناظمی – کرمانشاه – ۱۹.۱۸متر
۴.شاهین جعفری- تهران- ۱۸.۳۶ متر
۵. مهران خورند- قزوین- ۱۷.۷۱ متر
۶. امیرحسین خمسه- قزوین- ۱۶.۴۳ متر
۷. مهدی رستمی- خراسان رضوی- ۱۶.۰۲ متر
۸. امین قاسمی – کرمان- ۱۱.۸۹ متر

 

پرش طول

۱. حسین میهن دوست – بوشهر – ۷.۸۲متر
۲. محمدقائدزاده – بوشهر – ۷.۲۸ متر
۳. مهدی تماری – قزوین- ۷.۲۱ متر
۴.علی عقیلی- گلستان- ۷.۱۸ متر
۵. حسین بیزار- تهران- ۷.۱۱ متر
۶. وحید صدیق- مازندران- ۷.۰۶ متر
۷. سید امیر حسین محمدی- خراسان جنوبی- ۷.۰۰ متر
۸. علیرضا خالدی- خوزستان- ۶.۹۹ متر

 

۱۰۰۰۰ متر

۱. جلیل ناصری – ایلام – ۳۲:۴۸.۴۵ دقیقه
۲. حسن صالحی امین – همدان – ۳۲:۵۰.۳۹ دقیقه
۳. منصور بیات – البرز – ۳۳:۰۲.۱۳ دقیقه
۴.علی اکبر بذری- خراسان شمالی- ۳۳:۰۵.۱۶ دقیقه
۵. مهران سرفراز- ناشنوایان- ۳۵:۰۸.۲۵ دقیقه
۶. حسین صداقت- ناشنوایان- ۳۵:۲۷.۱۰ دقیقه
۷. امین بابلی- اصفهان- ۳۵:۴۴.۱۸ دقیقه

 

۴ در ۴۰۰ متر امدادی

۱. آذربایجان شرقی – ۳:۱۸.۴۴ دقیقه
۲. قم – ۳:۱۹.۸۷ دقیقه
۳. لرستان- ۳:۲۲.۷۸ دقیقه
۴. اصفهان – ۳:۲۸.۴۴ دقیقه
۵. کرمانشاه-۳:۲۹.۴۴ دقیقه
۶. مرکزی- ۳:۳۷.۲۶ دقیقه
۷. ایلام- ۳:۳۹.۷۹ دقیقه
۸. اراک- ۳:۴۸.۵۸ دقیقه

 

نتایج تیمی

۱. آذربایجان شرقی- ۴ طلا، ۲ نقره
۲. همدان- ۲ طلا، ۳ نقره، ۱ برنز
۳. گلستان – ۲طلا- ۲ نقره
۴. لرستان- ۲ طلا، ۱ نقره، ۲ برنز
۵. ایلام- ۲ طلا، ۱ نقره، ۱ برنز
۶. اصفهان- ۲طلا، ۳ برنز
۷. مازندران- ۱ طلا، ۲ نقره، ۱ برنز
۸. تهران- ۱ طلا، ۲ نقره

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه