رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
  • کد خبر : ۸۰۴۵
  • چاپ خبر : نتایج رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی مشخص شد
انتخابی رقابت های جهانی صربستان؛

نتایج رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی مشخص شد

رقابت های انتخابی درون اردویی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران با رعایت پروتکل های بهداشتی، بدون حضور تماشاگران از ساعت 9:45 صبح امروز (پنج شنبه) و برای مشخص شدن نفرات اعزامی به رقابت های جهانی صربستان در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران آغاز شد.

پس از وزن کشی و برگزاری دیدار های صبح امروز، نتایج رقابت های انتخابی درون اردویی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی مشخص شد.

پس از وزن کشی و برگزاری دیدار های صبح امروز، نتایج رقابت های انتخابی درون اردویی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های انتخابی درون اردویی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران با رعایت پروتکل های بهداشتی، بدون حضور تماشاگران از ساعت ۹:۴۵ صبح امروز (پنج شنبه) و برای مشخص شدن نفرات اعزامی به رقابت های جهانی صربستان در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران آغاز شد.

رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان جهان روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد کشور صربستان برگزار می شود.

نتایج رقابت های برگزار شده (این نتایج بروز رسانی خواهد شد) به شرح زیر است:

 

کشتی آزاد:

 

۵۷ کیلوگرم:
رضا اطری (برنده) ۴ – رحمان عموزاد ۴
علیرضا سرلک، (برنده) ۵ – نادر حاج آقانیا ۳
رحمان عموزاد (برنده) – نادر حاج آقانیا (حاضر نشد)
رضا اطری (برنده) ۲ – علیرضا سرلک ۱
علیرضا سرلک (برنده) ۱۰ – رحمان عموزاد ۸

 

۶۱ کیلوگرم:
مجید داستان (برنده) ۲ – بهنام احسان پور ۱

 

۷۰ کیلوگرم:
امیرحسین حسینی (برنده) ۵ – عرفان الهی ۱
یونس امامی (برنده) ۵- امیرحسین حسینی ۲

 

۸۶ کیلوگرم:
حسن یزدانی (برنده) ۱۱- احمد بذری صفر

 

۹۲ کیلوگرم:
ارشک محبی (برنده) ۵ – حسین شهبازی ۲
حسین جلالی نژاد (برنده) ۷ – محمدحسین میرباغبان ۴
ارشک محبی (برنده) ۷ – محمدحسین میرباغبان ۶
کامران قاسم پور (برنده) ۴ – حسین شهبازی صفر
کامران قاسم پور (برنده) ۶ – حسین جلالی نژاد صفر
کامران قاسم پور (برنده) ۶ – ارشک محبی ۲
ارشک محبی (برنده) ۳ – حسین جلالی نژاد صفر

 

۹۷ کیلوگرم:
علی شعبانی (برنده) ۷ – مجتبی گلیج ۳
محمدحسین محمدیان (برنده) ۵ – دانیال شریعتی نیا صفر
محمدحسین محمدیان (برنده ۲) – مجتبی گلیج ۱
علی شعبانی (برنده) ۶ – دانیال شریعتی نیا ۲
علی شعبانی (برنده) ۸ – محمدحسین محمدیان ۴

 

۱۲۵ کیلوگرم:
امین طاهری (برنده) ۹ – پرویز هادی ۴
امیرحسین زارع (برنده) ۴ – یداله محبی ۱
امین طاهری (برنده) – یداله محبی (به دلیل مصدومیت حاضر نشد)
امیرحسین زارع (برنده) ۴ – پرویز هادی صفر
امین طاهری (برنده) ۲ – امیرحسین زارع صفر

 

کشتی فرنگی:

 

۵۵ کیلوگرم:
پویا دادمرز (برنده) ۶ – سجاد عباس پور ۲

 

۶۰ کیلوگرم:
علیرضا نجاتی (برنده) ۹ – پویا ناصرپور ۵

 

۶۳ کیلوگرم:
میثم دلخانی (برنده) ۸ – رضا مردی صفر

 

۶۷ کیلوگرم:
حسین اسدی (برنده) ۳ – محمدجواد رضایی ۱

 

۷۲ کیلوگرم:
علی ارسلان (برنده) ۹ – اشکان سعادتی فر صفر
امین کاویانd نژاد (برنده) ۱ – علی ارسلان ۱

 

۷۷ کیلوگرم:
محمدعلی گرایی (برنده) ۴ – پژمان پشتام ۲

 

۸۲ کیلوگرم:
محمد ناقوسی (برنده) ۳ – جمال اسماعیلی صفر

 

۸۷ کیلوگرم:
حسین نوری (برنده) ۲- رامین طاهری ۱

 

۹۷ کیلوگرم:
مهدی بالی (برنده) ۴ – مهدی علیاری ۱
محمدهادی ساروی (برنده) ۵ – مهدی بالی ۱

 

۱۳۰ کیلوگرم:
امیر قاسمی منجزی (برنده) ۳ – علی اکبر یوسفی ۱

 

توضیحات:

 

با اعلام کادر فنی در اوزان ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی میان علی شعبانی – محمدحسین محمدیان و امین طاهری – امیرحسین زارع ۲ پیروزی از ۳ مسابقه خواهد بود.

پویا دادمرز با شکست عباس پور نفر نخست وزن ۵۵ کیلوگرم کشتی فرنگی شد.

میثم دلخانی با شکست رضا مردی نفر اول وزن ۶۳ کیلوگرم شد.

حسین اسدی با پیروزی مقابل محمدجواد رضایی نفر نخست وزن ۶۷ کیلوگرم کشتی فرنگی شد.

محمد ناقوسی با شکست جمال اسماعیلی فرد نخست وزن ۸۲ کیلوگرم کشتی فرنگی شناخته شد.

رضا اطری در وزن ۵۷ کیلوگرم آزاد با دو پیروزی بعنوان فرد نخست این وزن شناخته شد.

علیرضا نجاتی با پیروزی بر پویا ناصر پور، نفر برتر وزن ۶۰ کیلوگرم کشتی فرنگی شد.

مجید داستان با پیروزی مقابل بهنام احسان پور نفر برتر وزن ۶۱ کیلوگرم کشتی آزاد شد.

حسین نوری در وزن ۸۷ کیلوگرم مقابل رامین طاهری به پیروزی رسید و نفر نخست این وزن شد.

حسن یزدانی با شکست احمد بذری نفر نخست وزن ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد شد.

محمدهادی ساروی با شکست مهدی بالی در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی نفر برتر این وزن شد.

یونس امامی مقابل امیرحسین حسینی به برتری دست یافت و فرد نخست وزن ۷۰ کیلوگرم کشتی آزاد شد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی فرنگی امین کاویانی نژاد با پیروزی مقابل علی ارسلان بعنوان فرد نخست شناخته شد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم کشتی آزاد کامران قاسم پور با کسب ۳ پیروزی بعنوان فرد نخست شناخته شد.

محمدعلی گرایی در وزن ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی از سد پژمان پشتام گذشت و بعنوان نفر اول این وزن شناخته شد.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی امیر قاسمی منجزی با گذر از علی اکبر یوسفی بعنوان فرد نخست شناخته شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه