رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 6 مرداد 1401 - 15:06
  • کد خبر : ۱۲۸۹۶
  • چاپ خبر : نتایج دور برگشت رقابت های لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های ایران در گروه های C و D

نتایج دور برگشت رقابت های لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های ایران در گروه های C و D

رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در حالی در کرمانشاه برگزار شد که این مسابقات آزمون خوبی برای کشتی گیران و شناخت کادر فنی به حساب آمد تا نقاط ضعف و قوت شناسایی شود. 

در پایان نوبت صبح، نتایج دور برگشت رقابت های لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های ایران در گروه های C و D مشخص شد.

در پایان نوبت صبح، نتایج دور برگشت رقابت های لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های ایران در گروه های C و D مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور گرامیداشت کشتی گیر شهید شاهرخ ضرغام امروز (پنج شنبه) در گروه های C و D شهرهای مشهد و شهر قدس تهران در حال برگزاری است.

 

نتایج مسابقات برگزار شده دور برگشت رقابت های لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های ایران در گروه های C و D تاکنون به شرح زیر است:

 

(اسامی تیم های پیروز در ابتدا آمده است)

 

گروه C (مشهد):

 

کارینا شمال نور مازندران ۶ – صنایع غدایی معینی پور خراسان رضوی ۴
۵۷ کیلوگرم: صابر خانجانی ۷ – رضا علیجان زاده صفر
۶۱ کیلوگرم: محمد خدابخشی ۴- سجاد ترغو ۳
۶۵ کیلوگرم: علیرضا اشکیور ۱۲ – سجاد نرگسی ۲
۷۰ کیلوگرم: محمد کریمی ۲- علی اکبر زرودی، برنده ۲
۷۴ کیلوگرم: محمدرضا عسکرپور ۴- امیرحسین متقی ۳
۷۹ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی (شرکت نکرد) – علی غلامی، برنده
۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی ۲- عزت اله اکبری ۴
۹۲ کیلوگرم: سیدرضا هاشمی ۲- امیر محمدی ۷
۹۷ کیلوگرم: علیرضا عبداللهی ۱۲- طاها خمینه ۱
۱۲۵ کیلوگرم: عرفان جعفری ۴- مصطفی نجفی صفر

 

قند تنها کرمانشاه ۶ – هیئت کشتی سنندج ۴
۵۷ کیلوگرم: محمدرضا حسینی صفر – مهدی رحیمی ۷
۶۱ کیلوگرم: مهدی حسین آبادی، برنده ۶- سید امیر مهدی شفیعی ۶
۶۵ کیلوگرم: علیرضا نمک شناس ۱۰ – رضا انتظاری ۹
۷۰ کیلوگرم: حافظ دشتیان ۵- محمدامین ده ده جانی ۲
۷۴ کیلوگرم: سامان نجفی ۴ – سید عادل حسینی ۱
۷۹ کیلوگرم: محمدمهدی داربام صفر – هادی شرفبیانی ۵
۸۶ کیلوگرم: عارف هاشمی نسب ۹ – شکور فاتحی، برنده ۹
۹۲ کیلوگرم: بدون حریف – علی اصغری، برنده
۹۷ کیلوگرم: محمدرضا قیاسی ۱۰- سیدعلیرضا احمدیان صفر
۱۲۵ کیلوگرم: محمدرضا مرادی ۷- عباس لشکری صفر

 

کارینا شمال نور مازندران ۱۰ – قند تنها کرمانشاه صفر
۵۷ کیلوگرم: امیر پرسته ۱۱ – محمدرضا حسینی صفر
۶۱ کیلوگرم: محمد ابراهیمی ۱۰ – مهدی حسین آبادی صفر
۶۵ کیلوگرم: اشکان مجریان ۷- علی شرف وندی ۲
۷۰ کیلوگرم: محمد کریمی ۱۰- محمدرضا کماسی صفر
۷۴ کیلوگرم: مبین آشناور ۳ (ضربه فنی) – محمدحمزه فرامرزی صفر
۷۹ کیلوگرم: امیرحسین کاووسی ۱۲- علی آقایی ۱
۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی ۱۰ – عارف هاشمی نسب صفر
۹۲ کیلوگرم: علیرضا صابریان، برنده – بدون حریف
۹۷ کیلوگرم: علیرضا عبداللهی ۱۰ – حسین رضایی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: عرفان جعفری ۹- محمدرضا مرادی صفر

 

گروه D (شهر قدس):

گروه ساختمانی جاودانی خراسان رضوی ۷ – آکادمی علیرضا حیدری ۳
۵۷ کیلوگرم: امیرعلی فریدی ۴- مجتبی سلطان زاده ۳
۶۱ کیلوگرم: امیرحسین شامی ۷- حمیدرضا ترابی ۵
۶۵ کیلوگرم: عباس ابراهیم زاده ۳- پویا کاکایی ۱
۷۰ کیلوگرم: یوسف کامرانی ۲- سیدمهدی حسینی ۴
۷۴ کیلوگرم: محسن کوچ نژاد (شرکت نکرد) – آرشاویر اسماعیلی، برنده
۷۹ کیلوگرم: علیرضا محمدی ۶- آرمین بابایی ۴
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی ۷- حسین بداغی ۱
۹۲ کیلوگرم: حسین رسولی ۸- علی فاضلی ۵
۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی ۱۰- سید آرین سجادی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: رضا زندی ۹- حسین اسماعیلی ۷

 

کالاآوران ایساتیس شهر قدس تهران ۸ – امیدهای لرستان ۲
۵۷ کیلوگرم: محمد موسوی ۵ – تورج کهریزی ۳
۶۱ کیلوگرم: سیدمعین حسینی ۱۰- محمدمهدی عرب صفر
۶۵ کیلوگرم: امیرپارسا قدرتی ۱۰- رضا پولادوند صفر
۷۰ کیلوگرم: رضا شیرازی ۳- اکبر بارانی صفر
۷۴ کیلوگرم: محمد عطاءاللهی ۱۰ – محسن بیات صفر
۷۹ کیلوگرم: محمدمهدی بیگدلی ۱- مسعود آسترکی صفر
۸۶ کیلوگرم: جواد فتح خانی ۶- فردین بهراموند ۸
۹۲ کیلوگرم: محمدحسین میرباغبان، برنده – بدون حریف
۹۷ کیلوگرم: رامین اشرفی، برنده – بدون حریف
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا کرزبر، برنده – بدون حریف

 

کالاآوران ایساتیس شهر قدس تهران ۸ – آکادمی علیرضا حیدری ۲
۵۷ کیلوگرم: علی حافظی پور ۶- مجتبی سلطان زاده ۲
۶۱ کیلوگرم: احمد شعبان ۳- حمیدرضا ترابی ۶ (ضربه فنی)
۶۵ کیلوگرم: سجاد گودرزی ۷- پویای کاکایی ۲
۷۰ کیلوگرم: محمد حیدری، برنده ۱۰- سید مهدی حسینی ۱۰
۷۴ کیلوگرم: محمد عطاءاللهی ۶- آرشاویر اسماعیلی ۸
۷۹ کیلوگرم: علی اکبر طالشی ۹- آرمین بابایی ۷
۸۶ کیلوگرم: جواد فتح خانی، برنده ۴- حسین بداغی ۴
۹۲ کیلوگرم: محمدحسین میرباغبان ۱۲- علی فاضلی ۲
۹۷ کیلوگرم: رامین اشرفی ۱۴ – سید آرین سجادی ۶
۱۲۵ کیلوگرم: علیرضا کرزبر ۶ – حسین اسماعیلی صفر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه