رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 18 آبان 1401 - 09:34
  • کد خبر : ۱۴۰۷۶
  • مشاهده :  178 بازدید
  • چاپ خبر : مهدی پور: با آینده ورزشکاران بازی شد/ ۶ ماه عرق ریختیم برای هیچ!
پس از عدم صدور روادید برای ملی پوشان بوکس ایران توسط اسپانیا؛

مهدی پور: با آینده ورزشکاران بازی شد/ ۶ ماه عرق ریختیم برای هیچ!

رضا مهدی پور سرمربی کرمانشاهی تیم بوکس جوانان گفت: قطعاً اولین مدال تاریخ قهرمانی جهان را دشت می‌کردیم، اما این همه تلاش و عرق ریختن برای هیچ بود. به گزارش یاریزان؛ تیم ملی بوکس جوانان ایران موفق به اخذ روادید اسپانیا نشد تا شانس حضور در بزرگترین رویداد سال که برای تیم های پایه بوکس بود را از دست بدهد. رضا مهدی پور در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در این خصوص اظهار داشت: تا آخرین لحظه پیگیر اعزام بودیم و به سفارت اسپانیا هم رفتیم، اما انگار قسمت نیست این تیم فوق العاده که آینده بوکس ایران را تضمین می‌کند به رقابت‌های جهانی اعزام شود. وی افزود: ظهر دوشنبه فهمیدیم به ما روادید ندادند و دلیل خاصی هم برای این موضوع اعلام نکردند. دستی دستی با آینده ورزشکاران بازی شد. حیف از تیمی که ما داشتیم و به اسپانیا نرفت. سرمربی کرمانشاهی تیم ملی بوکس جوانان ایران درباره شرایط فنی بوکسورهایش گفت: ۵ بوکسور آماده داشتم و می‌توانید از کادرفنی بزرگسالان بپرسید که تیم جوان من چه بلایی سر تیم ملی بزرگسالان عراق آورد. ۶ ماه شبانه روز تمرین کردیم، اما فعلا مشخص نیست باید چه کاری انجام دهیم چون مسابقات جدیدی در تقویم نیست و تلاشهایمان بی ثمر بود. مهدی پور در پایان تصریح کرد: قطعاً اولین مدال تاریخ بوکس را دشت می‌کردیم و پیش‌بینی من کسب حداقل ۲ مدال جهانی بود، اما این همه تلاش کردیم و عرق ریختیم برای هیچ! ان‌شاالله این بوکسورها در آینده به حق‌شان برسند.

رضا مهدی‌پور سرمربی کرمانشاهی تیم بوکس جوانان گفت: قطعاً اولین مدال تاریخ قهرمانی جهان را دشت می‌کردیم، اما این همه تلاش و عرق ریختن برای هیچ بود.

رضا مهدی پور سرمربی کرمانشاهی تیم بوکس جوانان گفت: قطعاً اولین مدال تاریخ قهرمانی جهان را دشت می‌کردیم، اما این همه تلاش و عرق ریختن برای هیچ بود.

به گزارش یاریزان؛ تیم ملی بوکس جوانان ایران موفق به اخذ روادید اسپانیا نشد تا شانس حضور در بزرگترین رویداد سال که برای تیم های پایه بوکس بود را از دست بدهد. رضا مهدی پور در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، در این خصوص اظهار داشت: تا آخرین لحظه پیگیر اعزام بودیم و به سفارت اسپانیا هم رفتیم، اما انگار قسمت نیست این تیم فوق العاده که آینده بوکس ایران را تضمین می‌کند به رقابت‌های جهانی اعزام شود.

وی افزود: ظهر دوشنبه فهمیدیم به ما روادید ندادند و دلیل خاصی هم برای این موضوع اعلام نکردند. دستی دستی با آینده ورزشکاران بازی شد. حیف از تیمی که ما داشتیم و به اسپانیا نرفت.

سرمربی کرمانشاهی تیم ملی بوکس جوانان ایران درباره شرایط فنی بوکسورهایش گفت: ۵ بوکسور آماده داشتم و می‌توانید از کادرفنی بزرگسالان بپرسید که تیم جوان من چه بلایی سر تیم ملی بزرگسالان عراق آورد. ۶ ماه شبانه روز تمرین کردیم، اما فعلا مشخص نیست باید چه کاری انجام دهیم چون مسابقات جدیدی در تقویم نیست و تلاشهایمان بی ثمر بود.

مهدی پور در پایان تصریح کرد: قطعاً اولین مدال تاریخ بوکس را دشت می‌کردیم و پیش‌بینی من کسب حداقل ۲ مدال جهانی بود، اما این همه تلاش کردیم و عرق ریختیم برای هیچ! ان‌شاالله این بوکسورها در آینده به حق‌شان برسند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه