رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۰
  • کد خبر : ۱۰۲۱۳
  • چاپ خبر : مهاباد پیروز جدال زاگرس ها | مریوان بدنبال اثبات خود در تبریز
در رده زیر پانزده سال فوتبال؛

مهاباد پیروز جدال زاگرس ها | مریوان بدنبال اثبات خود در تبریز

به گزارش یاریزان؛ مرحلە نهایی لیگ مناطق فوتبال ایران در رده زیر پانزدە سال فوتبال ایران در پنج گروه در حال برگزاری است. تیم های رویاای افلاک لرستان، شهید امینی همدان و طلایی پوشان خرم آباد در گروه اول، زاگرس مهاباد، زاگرس مریوان و آرکافوتبال تبریز در گروه دوم، ایرانمهر باباخانی تهران، شهدا قائمشهر شاهین آمل در گروه سوم، بامداد اراک و خلیج فارس شیراز در گروه چهارم، پیشگامان قوچان و شهر خودرو مشهد در گروه پنجم این رقابت ها قرار دارند. در گروه دوم این مسابقات تیم های زاگرس مهاباد و زاگرس مریوان در استادیوم آزادی مهاباد به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان این دیدار با نتیجه دو بر صفر موفق به شکست حریف خود شد.

مصاف دو تیم زاگرس مهاباد و مریوان در مرحله نهایی مسابقات لیگ مناطق فوتبال در استادیوم آزادی مهاباد بسود تیم میزبان خاتمه یافت.

جدال دو تیم زاگرس مهاباد و مریوان در استادیوم آزادی مهاباد بسود تیم میزبان خاتمه یافت.

به گزارش یاریزان؛ مرحلە نهایی لیگ مناطق فوتبال ایران در رده زیر پانزدە سال فوتبال ایران در پنج گروه در حال برگزاری است.

تیم های رویاای افلاک لرستان، شهید امینی همدان و طلایی پوشان خرم آباد در گروه اول، زاگرس مهاباد، زاگرس مریوان و آرکافوتبال تبریز در گروه دوم، ایرانمهر باباخانی تهران، شهدا قائمشهر شاهین آمل در گروه سوم، بامداد اراک و خلیج فارس شیراز در گروه چهارم، پیشگامان قوچان و شهر خودرو مشهد در گروه پنجم این رقابت ها قرار دارند.

در گروه دوم این مسابقات تیم های زاگرس مهاباد و زاگرس مریوان در استادیوم آزادی مهاباد به مصاف هم رفتند که در پایان میزبان این دیدار با نتیجه دو بر صفر موفق به شکست حریف خود شد.

زاگرس مریوان در دومین دیدار خود روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه میزبان تیم آرکافوتبال تبریز خواهد بود.

همچنین تیم زاگرس مهاباد نیز در دیدار دوم خود روز پنجشنبه ششم خردادماه در تبریز بە مصاف تیم آرکافوتبال تبریز خواهد رفت.

در نهایت تیم های اول هر گروه به لیگ برتر رده زیر پانزده سال فوتبال ایران صعود خواهند کرد و سه تیم دوم برتر نیز سهمیه لیگ مناطق ایران را حفظ مسی نمایند و دیگر تیم ها به لیگ های استانی سقوط خواهند کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه