رفتن به بالا
  • سه شنبه - 25 مرداد 1401 - 16:12
  • کد خبر : ۱۳۱۶۸
  • مشاهده :  257 بازدید
  • چاپ خبر : مسابقات والیبال جوانان دختر ایران؛ ثبت دومین پیروزی برای ۹ تیم برتر

مسابقات والیبال جوانان دختر ایران؛ ثبت دومین پیروزی برای ۹ تیم برتر

لیگ برتر بانوان سال ۹۹ از پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه در دو گروه مقدماتی و به صورت متمرکز شروع می‌شود. شهرهای تهران، قزوین و بابل در گروه الف و شهرهای اصفهان، تهران و شیراز در گروه ب میزبان دور مقدماتی لیگ برتر متمرکز بانوان خواهند بود و برای حفظ پروتکل‌های بهداشتی و ریکاوری مناسب بازیکنان، هر گروه بعد از یک هفته مسابقه، دو هفته استراحت خواهد داشت. دیدارهای هفته نخست گروه الف، روزهای پنج‌شنبه ۲۹ آبان‌ماه، شنبه یکم آذرماه و دوشنبه سوم آذرماه به میزبانی تهران در سالن کمپ تیم‌های ملی والیبال بانوان واقع در مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد و مسابقات هفته نخست گروه دوم نیز روزهای پنج‌شنبه، شنبه و دوشنبه ۶، ۸ و ۱۰ آذرماه در سالن ملت اصفهان پیگیری می‌شود.

دومین روز مسابقات والیبال قهرمانی جوانان دختر کشور روز دوشنبه ۲۴ مرداد با ۱۵ دیدار در چهار منطقه پیگیری شد و ۹ تیم شرکت کننده به دومین برد متوالی خود دست یافتند.

دومین روز مسابقات والیبال قهرمانی جوانان دختر کشور روز دوشنبه ۲۴ مرداد با ۱۵ دیدار در چهار منطقه پیگیری شد و ۹ تیم شرکت کننده به دومین برد متوالی خود دست یافتند.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات والیبال قهرمانی جوانان دختر زیر ۲۰ سال کشور از روز یکشنبه ۲۳ مرداد در چهار منطقه قزوین، سنندج، یاسوج و بجنورد آغاز شد و در دومین روز این رقابت‌ها ۱۵ دیدار برگزار شد.

تیم‌های آذربایجان شرقی، تهران و آذربایجان غربی از منطقه یک، توابع تهران و همدان از منطقه دو، کرمان و اصفهان در منطقه سه و خراسان رضوی و مازندران در منطقه چهار به دومین برد متوالی خود در مرحله مقدماتی دست یافتند.

 

نتایج دومین روز و گروه‌بندی مسابقات قهرمانی کشور جوانان دختر به شرح زیر است:

 

منطقه یک میزبان قزوین:

گروه الف: آذربایجان شرقی، قزوین و زنجان

گروه ب: تهران ، آذربایجان غربی، گیلان و مرکزی

نتایج دومین روز:

زنجان صفر – آذربایجان شرقی ۳

گیلان صفر – تهران ۳

مرکزی صفر – آذربایجان غربی ۳

داوران: زهرا شیری، فاطمه علیخانی، گل‌تکین پذیره، معصومه خطیبی و مروارید عاشق

ناظران فنی: هاجر نجاتی‌زاده و کبری رضایی

در این منطقه تیم‌های آذربایجان شرقی، تهران و آذربایجان غربی در دومین روز به دومین برد خود دست یافتند.

 

 

منطقه دو میزبان سنندج:

گروه الف: خوزستان، چهارمحال و بختیاری، ایلام و همدان

گروه ب: کرمانشاه، کردستان، توابع تهران و لرستان

نتایج دومین روز:

کرمانشاه صفر – توابع تهران ۳

خوزستان ۳ – ایلام صفر

همدان ۳ – چهار محال بختیاری صفر

لرستان صفر – کردستان ۳

داوران: هدیه صابری، مهسا صداقت، زهرا صالحی، روناک پارسه و شکوفه زنگنه

ناظران فنی: نادیا پروانه و زهرا گلابیان

در این منطقه تیم‌های توابع تهران و همدان در دومین روز به دومین برد خود دست یافتند.

 

 

منطقه سه میزبان یاسوج:

گروه الف: اصفهان، سیستان و بلوچستان، فارس، کهکیلویه و بویراحمد

گروه ب: یزد، هرمزگان، کرمان و بوشهر

نتایج دومین روز:

بوشهر ۳ – هرمزگان یک

کرمان ۳ – یزد صفر

اصفهان ۳ – فارس صفر

کهکیلویه و بویراحمد ۲ – سیستان و بلوچستان ۳

داوران: کریمه محمار، فرحناز قویدل، شیما حقوقی‌زاده، نوشین حق‌شناس و مهین صالحی

ناظران فنی: اکرم ابن‌یمین و زرین تاج فضلی

در این منطقه تیم‌های کرمان و اصفهان به دومین برد خود در دومین روز دست یافتند.

 

 

منطقه چهار میزبان بجنورد:

گروه الف: خراسان جنوبی، گلستان، مازندران و قم

گروه ب: خراسان رضوی، خراسان شمالی، البرز و سمنان

نتایج دومین روز:

خراسان رضوی ۳ – البرز صفر

خراسان جنوبی صفر – مازندران ۳

قم صفر – گلستان ۳

سمنان ۳ – خراسان شمالی صفر

داوران: معصومه شعبانی، مریم عنایی، معصومه اسماعیل‌زاده، راحله سپهری و حوریه رضازاده

ناظران: مریم امینی و مریم ژند

در منطقه چهار نیز تیم‌های خراسان رضوی و مازندران در دومین روز به دومین برد متوالی خود دست یافتند.

 

فائزه جعفری نیز به عنوان مسئول هماهنگی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان دختر کشور در این رقابت‌ها ایفای نقش می‌کند.

 

نتایج کامل روز نخست مسابقات والیبال جوانان دختر ایران مشخص شد


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه