رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳
  • کد خبر : ۱۱۰۷۳
  • چاپ خبر : مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کوراش به پایان رسید
با معرفی نفرات برتر؛

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کوراش به پایان رسید

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون ووشو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی بزرگسالان کوراش کشور، جام امام رضا و یادواره استاد کوراش ایران به میزبانی مشهد مقدس با رعایت تمامی دستورعمل‎‌های بهداشتی برگزار شد. در این رقابت‌ها ۱۸۷ ورزشکار در قالب ۲۴ تیم حاضر بودند که نفرات برتر اول تا سوم و ورزشکارانی نخبه به تشخیص کادر فنی تیم ملی به اردوی آمادگی فراخوانده می‌شوند تا ترکیب نهایی پس از اردوهای مختلف مشخص شود و در رقابت‌های مختلف در قالب تیم ملی کوراش به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در ازبکستان در شهریور سال جاری ،اعزام خواهند شد. اسامی نفرات و تیم های برتر مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کوراش ایران به شرح زیر است:

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کوراش ایران با معرفی نفرات برتر دسته ‎های مختلف به پایان رسید.

مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کوراش ایران با معرفی نفرات برتر دسته ‎های مختلف به پایان رسید.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون ووشو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی بزرگسالان کوراش کشور، جام امام رضا و یادواره استاد کوراش ایران به میزبانی مشهد مقدس با رعایت تمامی دستورعمل‎‌های بهداشتی برگزار شد.

در این رقابت‌ها ۱۸۷ ورزشکار در قالب ۲۴ تیم حاضر بودند که نفرات برتر اول تا سوم و ورزشکارانی نخبه به تشخیص کادر فنی تیم ملی به اردوی آمادگی فراخوانده می‌شوند تا ترکیب نهایی پس از اردوهای مختلف مشخص شود و در رقابت‌های مختلف در قالب تیم ملی کوراش به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا در ازبکستان در شهریور سال جاری ،اعزام خواهند شد.

 

اسامی نفرات و تیم های برتر مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کوراش ایران به شرح زیر است:

 

وزن ۶۰- کیلوگرم:
۱- علی محمدی بریمانلو از خراسان شمالی
۲- محمد سرکوهی از خراسان رضوی الف
۳- کیوان مهدی‎زاده از خوزستان و حسین سعیدی برجی از خراسان شمالی

 

وزن ۶۶- کیلوگرم:
۱- قاسم نوری‌زاده از تهران
۲- محمدحسن الکایی از مازندران
۳- ابوالفضل عیسی‎زایی از خراسان رضوی الف و مجید وحید بریمانلو از خراسان شمالی

 

وزن ۷۳- کیلوگرم:
۱- الیاس پاکدل از خراسان شمالی
۲- رامین احمدزاده از گلستان
۳- احسان هنردوست از مازندران و حیدر زحمتکش از خراسان رضوی الف

 

وزن ۸۱- کیلوگرم:
۱- امید تیزتک از خراسان رضوی الف
۲- هادی قدیمی از خراسان شمالی
۳- سید محمدرضا سعیدی مدنی از تهران و محسن هنردوست از خراسان رضوی ب

 

وزن ۹۰- کیلوگرم:
۱- مسعود قوی بازو از خراسان رضوی الف
۲- مصطفی اسکندری از خراسان رضوی ب
۳- امین کامیابی‎نیا از خراسان رضوی ب و صادق آذرنگ از چهارمحال و بختیاری

 

وزن ۱۰۰- کیلوگرم:
۱- ایمان نیک اقبال از اصفهان
۲- جواد مرادی از خراسان شمالی
۳- شایان خیراندیش از یزد و احمد یزدان‎پناه از خراسان رضوی الف

 

وزن ۱۰۰+ کیلوگرم:
۱- حمیدرضا سجادی فر از اصفهان
۲- فرزین شاه‎باز از خراسان رضوی الف
۳- ابراهیم قجر از مازندران و حسن عباسپور از سمنان

 

رده‌بندی تیمی:

۱- خراسان رضوی با ۲ طلا، ۲ نقره و ۳ برنز
۲- خراسان شمالی با ۲ طلا، ۲ نقره و ۲ برنز
۳- اصفهان با ۲ طلا
۴- تهران با یک طلا و یک برنز
۵- مازندران با یک نقره و ۲ برنز
۶- گلستان با یک نقره
۷- چهارمحال و بختیاری با یک برنز
۸- خوزستان، یزد و سمنان هر کدام با یک برنز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه