رفتن به بالا
  • یکشنبه - 13 تیر 1400 - 11:10
  • کد خبر : ۱۰۷۹۳
  • چاپ خبر : مسابقات تکواندو جام باشگاه های ایران با حضور ۸ تیم برگزار خواهد شد
با اعلام فدراسیون؛

مسابقات تکواندو جام باشگاه های ایران با حضور ۸ تیم برگزار خواهد شد

رقابت های انتخابی تیم ملی تکواندو سبک هیانگ (ITF) به میزبانی سنندج برگزار شد و طی آن نفرات برتر مشخص شدند.

دومین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه های ایران به شیوه جام جهانی در گروه مردان، با حضور ۸ تیم برگزار خواهد شد.

دومین دوره مسابقات تکواندو جام باشگاه های ایران به شیوه جام جهانی در گروه مردان و با حضور ۸ تیم برگزار خواهد شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات جام باشگاه های کشور گرامیداشت “شهدای مدافع سلامت” به شیوه جام جهانی طی روزهای ۱۷ و ۱۸ تیرماه در فدراسیون تکواندو برگزار خواهد شد.

با اعلام کمیته مسابقات تیم‌های هیات تکواندو سر پل ذهاب، هیات تکواندو اصفهان، پارسیان البرز، پاس تهران، هیات تکواندو تهران، فتح صدر البرز، فرمانیه تهران و لوازم خانگی کن در این دوره از رقابت‌ها حضور دارند.

جلسه هماهنگی و مراسم قرعه کشی این دوره از مسابقات با حضور نمایندگان تیم‌ها امروز (یکشنبه – ۱۳ تیرماه) ساعت ۱۴:۳۰ در سالن جلسات فدراسیون انجام می‌شود.

روز نخست (پنجشنبه – ۱۷ تیرماه) مسابقات در دو گروه پیگیری خواهد شد که از هر گروه دو تیم به مرحله بعد صعود می کنند؛ تیم های صعود کننده در روز پایانی (جمعه – ۱۸ شهریورماه) به صورت ضربدری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در نهایت دیدار رده بندی و فینال برگزار می‌شود.

رقابت‌ها طبق آخرین قوانین فدراسیون جهانی برگزار می شود و هر تیم باید متشکل از ۶ تکواندوکار (۴ ورزشکار اصلی و ۲ ورزشکار ذخیره که در صورت نیاز می‌توانند پس از پایان راند اول نسبت به تعویض یک نفر ورزشکار ذخیره اقدام کنند.) باشد.

 

https://yarizan.ir/8989898989

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه