رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴
  • کد خبر : ۵۳۸۳
  • چاپ خبر : مسابقات استانی هندبال در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد

مسابقات استانی هندبال در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد

مسابقات لیگ دسته سوم هندبال مردان ایران را دارد از امروز هشتم اسفند و با شرکت هفت نماینده از استان های کورد نشین آغاز می‌شود.

رئیس کمیته مسابقات هیات هندبال استان کردستان گفت: مسابقات استانی هندبال در دو بخش آقایان و بانوان از ششم الی ۱۶ شهریور ماه در شهر های استان برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته مسابقات هیات هندبال استان کردستان گفت: مسابقات استانی هندبال در دو بخش آقایان و بانوان از ششم الی ۱۶ شهریور ماه در شهر های استان برگزار خواهد شد.

 

به گزارش یاریزان؛ ظاهر ابراهیمی از برگزاری مسابقات استانی هندبال در شهرستان های بیجار، مریوان و سنندج خبرداد و گفت: این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان در رده های نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته مسابقات هیات هندبال استان کردستان عنوان کرد: مسابقات هندبال رده سنی نوجوانان بخش پسران از تاریخ ششم الی هشتم شهریور ماه در مریوان برگزار خواهد شد و تیم های سنندج، مریوان و بیجار با هم به رقابت می پردازند.

او افزود: شهرستان بیجار نیز میزبان مسابقات در رده های نوجوانان بانوان، میان تیم های سنندج و بیجار و رده سنی جوانان بخش پسران میان تیم های سنندج، بانه، مریوان و بیجار است که از ۹ الی ۱۱ شهریور ماه به مصاف هم دیگر خواهند رفت.

ابراهیمی گفت: مسابقات رده سنی نونهالان بخش پسران و جوانان بانوان نیز در شهرستان سنندج برگزار خواهد شد که تیم های سنندج و مریوان در رده نونهالان روز شنبه ۱۶ شهریور به مصاف هم خواهد رفت و تیم های سنندج و بیجار نیز در رده جوانان روز سه شنبه پنجم شهریور با هم به رقابت می پردازند.

رئیس کمیته مسابقات هیات هندبال استان کردستان اظهار داشت: مسابقات رده سنی نونهالان بخش بانوان نیز مقرر شده بود در تاریخ ۱۴ شهریور ماه میان تیم های سنندج و بیجار در سنندج برگزار شود که با انصراف تیم بیجار همراه شد.

برنامه کامل مسابقات به شرح زیر است:

– نونهالان پسران
سنندج – مریوان به میزبانی سنندج روز شنبه ۹۸/۶/۱۶

-نوجوانان پسران
تیم های سنندج، مریوان و بیجار به میزبانی مریوان ششم الی هشتم شهریور ماه

-جوانان پسران
سنندج، بیجار، مریوان و بانه به میزبانی بیجار ۹ الی ۱۱ شهریور ماه

-نوجوانان دختران
سنندج – بیجار به میزبانی بیجار روز شنبه ۹ شهریور ماه

-جوانان دختران
سنندج – بیجار روز سه شنبه پنجم شهریور به میزبانی سنندج

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه