رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
  • کد خبر : ۷۱۳۸
  • چاپ خبر : مربی کشتی که بخاطر شکستن غیر اصولی گوش شاگرادانش متهم شده بود، در دادگاه تبرئه شد

مربی کشتی که بخاطر شکستن غیر اصولی گوش شاگرادانش متهم شده بود، در دادگاه تبرئه شد

سرپرست هیات کشتی آذربایجان‌غربی گفت: مربی نقده‌ای کشتی که چندی قبل بدلیل شکسته شدن گوش چند کشتی‌گیر نوجوان مورد اتهام واقع شده بود، با رای دادگاه تبرئه شد.

خبر می‌رسد بعداز بررسی موضوع در دادگاه صالحه، متهم تبرئه شده و بعضی از آن‌هایی که آن مربی را متهم کرده بودند، اکنون در گوشه زندان به‌سر می‌برند و حتی بعضاً با جرایم غیرورزشی و خطا‌هایی غیر از اتهامی که به‌آن مربی زده بودند، تحمل حبس می‌کنند. به گزارش یاریزان؛ چندی قبل یک‌اتفاق ناخوشایند به […]

خبر می‌رسد بعداز بررسی موضوع در دادگاه صالحه، متهم تبرئه شده و بعضی از آن‌هایی که آن مربی را متهم کرده بودند، اکنون در گوشه زندان به‌سر می‌برند و حتی بعضاً با جرایم غیرورزشی و خطا‌هایی غیر از اتهامی که به‌آن مربی زده بودند، تحمل حبس می‌کنند.

به گزارش یاریزان؛ چندی قبل یک‌اتفاق ناخوشایند به تیتر خبرگزاری‌ها و سوژه پربازدید فضای‌مجازی تبدیل شد. خبر این بود که یک مربی کشتی در شهرستان نقده از توابع استان آذربایجان‌غربی گوش کشتی‌گیران نوجوان را غیربهداشتی و غیرتخصصی شکسته، بعضی از نوجوانان دچار مخاطرات و آسیب‌های جدی شده و دیگر گوش این کشتی‌گیران، برای آن‌ها گوش نمی‌شود!

در راستای برخورد با این اتفاق، پای فدراسیون‌کشتی و اداره‌کل ورزش استان آذربایجان‌غربی هم به میان آمد و کار به تعلیق و محرومیت متهم تا بررسی کامل و تعیین تکلیف کشیده شد.

هرکس به فراخور حال و توانش در زدن طعنه و کنایه به‌فردی که متهم به جنایت ورزشی شده بود، با موضوع برخورد کرده و یک مربی جوان، را بی‌اعتبار و بدنام کردند!

حالا خبر می‌رسد بعداز بررسی موضوع در دادگاه صالحه، متهم تبرئه شده و بعضی از آن‌هایی که آن مربی را متهم کرده بودند، اکنون در گوشه زندان به‌سر می‌برند و حتی بعضاً با جرایم غیرورزشی و خطا‌هایی غیر از اتهامی که به‌آن مربی زده بودند، تحمل حبس می‌کنند. البته گوشِ آن کشتی‌گیران هم دیگر برای آن‌ها گوش نمی‌شود!

سرپرست هیات کشتی آذربایجان‌غربی گفت: مربی نقده‌ای کشتی که چندی قبل بدلیل شکسته شدن گوش چند کشتی‌گیر نوجوان مورد اتهام واقع شده بود، با رای دادگاه تبرئه شد.

سعید خوشبخت روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این اتفاق که اوایل سال گذشته رخ داده بود و این مربی متهم به شکستن عمدی گوش چند کشتی‌گیر نوجوان شده بود، پس از تحقیقات مراج ذی‌صلاح مورد پیگیری قرار گرفت و خوشبختانه بعد از گذشت یک سال از اتهام زده شده، مبرا و تبرئه شد.

وی گفت: براین اساس هیات کشتی آذربایجان‌غربی در حال رایزنی با فدراسیون کشتی برای لغو حکم تعلیق این مربی جوان و پر تلاش هستیم.

همچنین خبروزشی در همین رابطه موضوع را از عبداله چمن‌گلی رییس اداره ورزش و جوانان استان آذربایجان‌غربی در زمان وقوع حادثه، پیگیری کرده است که چمن‌گلی به خبرورزشی گفته: حدود هفت‌ماه است مدیرکل ورزش استان آذربایجان‌غربی نیستم و از اتفاقات پیرامون این موضوع، نتیجه بررسی‌های انجام گرفته، یا حکم صادره از سوی مراجع قانونی و ذیصلاح، هیچ اطلاعی ندارم.

باتوجه به علاقه و ارادتی که به جامعه کشتی و کشتی‌گیران داشته و دارم، معتقدم هرکسی خاطی بوده باید تنبیه و مجازات شود تا هرگز کسی جرات نکند سلامتی کشتی‌گیران را به خطر بیندازد. فرقی نمی‌کند کار چه کسی بوده، هرکسی چنین خطایی مرتکب شده باید قاطعانه با او برخورد شود.

چمن‌گلی همچنین گفت: همان زمان هم، چون اتفاق در زیرمجموعه هیات‌کشتی استان رخ داده بود، با پیگیری‌های فدراسیون‌کشتی و تصمیم هیات‌کشتی استان، تا پایان بررسی موضوع و تعیین تکلیف از سوی مراجع ذیصلاح، مربی مورد اشاره تعلیق و از ادامه فعالیت ممنوع و محروم شد. آن مربی تبرئه شده، عده‌ای هم به زندان رفتند ولی کسی پاسخگوی بلایی که بر سر گوشِ آن نوجوانان آمده نیست!

 

مربی کشتی در شهرستان نقده با استفاده از برخی اجسام همچون سکه اقدام به شکستن گوش ۶ کشتی گیر نوجوان کرده که در نهایت منجر به بریده شدن گوش یکی از این کشتی گیران و عفونت شدید گوش دیگر کشتی گیران شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه