رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸
  • کد خبر : ۷۹۱۸
  • چاپ خبر : مجمع انتخابات هیات کبدی استان ایلام برگزار شد
جهت تعین ریاست هیات کبدی ایلام؛

مجمع انتخابات هیات کبدی استان ایلام برگزار شد

مختار صیدی رییس هیات کبدی کرمانشاه گفت: با مجموعه برنامه‌ریزی‌های انجام شده و اقدامات در دست اجرا آینده روشنی پیش روی کبدی استان قرار دارد.

غلامرضا رئوفی در مجمع انتخابات هیات کبدی استان ایلام با کسب اکثریت آرا، ریاست خودر را در این هیات تمدید کرد.

غلامرضا رئوفی در مجمع انتخابات هیات کبدی استان ایلام با کسب اکثریت آرا، ریاست خودر را در این هیات تمدید کرد.

به گزارش یاریزان؛ مجمع انتخاب رئیس هیات کبدی استان ایلام با حضور ۱۲ عضو مجمع انتخابی این هیات از جمله خواجه‌اورسجی رئیس فدراسیون کبدی ، علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام ، کریمی معاون امور ورزش ، نیک سرشت معاون امور ورزش بانوان ، نماینده ورزشکاران ، باشگاه ها ، مربیان ، داوران ،نماینده آموزش پرورش،نماینده شهرستان‌ها و دیگر اعضا در سالن جلسات خانه جوانان برگزار شد.

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام در این نشست گفت: در شرایط کنونی هیات‌های ورزشی باید منابع را به درستی هدایت کنند و در رشته‌هایی که مخاطب دارند فعالیت خود را افزایش داده و با شناسایی استعدادها به سمت توسعه هیات مربوطه پیش روند.

مظفر علی‌شائی اظهار داشت: هدف‌گذاری راحت است اما اینکه چه مسیری برای رسیدن به هدف انتخاب شود مهم است چرا که مسیر مورد انتخاب باید واقع گرایانه با توجه به وضعیت جغرافیایی، نیروی انسانی، ارتباط با دستگاه‌ها و منابع موجود مسیری که به هدف نزدیکتر است انتخاب شود.

وی افزود: در استان ظرفیت‌های خوبی در رشته کبدی وجود دارد که با شناسائی‌ استعدادها می‌توان گامی مهم در توسعه این ورزش برداشت.

علی‌شائی یادآور شد: در همه فدراسیون‌ها باید نگاه متوازن به استعدادها شود و با توجه به ظرفیت‌ها و فعالیت هیات‌ها حمایت شود.

انتخابات هیات کبدی ایلام با حضور رییس فدراسیون کبدی و مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام، روسای هیات‌های شهرستان‌ها و برخی چهره‌های ورزشی در فرهنگسرای جوان ایلام برگزار شد.

در این مجمع غلامرضا رئوفی با کسب ۱۲ رای از ۱۲ رای ماخوذه برای دومین بار رییس هیات کبدی استان شد.

شایان ذکر است، پیش از این رئوفی سرپرست هیات کبدی بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه