رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹
  • کد خبر : ۸۵۹۸
  • چاپ خبر : لیگ برتر والیبال بانوان ؛ رقابت‌های گروه «ب» با پیروزی پیکان آغاز شد
در دور مقدماتی بیستمین دوره؛

لیگ برتر والیبال بانوان ؛ رقابت‌های گروه «ب» با پیروزی پیکان آغاز شد

به گزارش یاریزان؛ بیستمین دوره مسابقات والیبال بانوان قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران آغاز شد. در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های سایپا تهران، شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان بابل در گروه الف و تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر در گروه ب دور مقدماتی به مصاف یکدیگر می‌روند. در پایان دور مقدماتی، چهار تیم برتر (تیم‌های اول و دوم هر گروه) در یک گروه برای رتبه‌های اول تا چهارم به مصاف یکدیگر می‌روند تا قهرمان مجوز حضور در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا به عنوان نماینده ایران را به دست آورد.

رقابت‌های گروه ب لیگ برتر والیبال متمرکز بانوان ایران با پیروزی تیم پیکان تهران برابر تیم ستارگان فارس آغاز شد.

رقابت‌های گروه ب لیگ برتر والیبال متمرکز بانوان ایران با پیروزی تیم پیکان تهران برابر تیم ستارگان فارس آغاز شد.

به گزارش یاریزان؛ دور مقدماتی بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران «جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی» با حضور هشت تیم سایپا تهران، شهرداری قزوین، اکسون، سروقامتان بابل، ذوب‌آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر در دو گروه برگزار می‌شود.

تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر تیم‌های حاضر در گروه ب هستند و مسابقات هفته نخست این گروه، امروز، شنبه و دوشنبه ۶، ۸ و ۱۰ آذرماه پیگیری خواهد شد.

رقابت‌های هفته نخست لیگ برتر متمرکز والیبال بانوان در گروه ب از ساعت ۱۴ امروز (پنج‌شنبه) با دیدار پیکان تهران و ستارگان فارس آغاز شد.

تیم پیکان که ترکیب قبلی خود را در فصل جدید لیگ برتر بانوان حفظ کرده‌ است، در نخستین مسابقه خود با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای (۲۵ بر ۱۱)، (۲۵ بر ۱۵) و (۲۵ بر ۱۰) ستارگان فارس را شکست داد.

در این بازی که به مدت ۷۰ دقیقه به طول انجامید، هدیه صابری و نوشین حق‌شناس به عنوان داور اول و دوم قضاوت کردند. مهران اشرف‌ریاحی و اکرم ابوالقاسم هم نظارت فنی و داوری مسابقه را برعهده داشتند.

تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و خجسه اسلامشهر از ساعت ۱۷ و در دومین مسابقه گروه ب در نخستین روز مسابقات به مصاف یکدیگر می‌روند.

هفته اول دور مقدماتی لیگ برتر بانوان در گروه الف روزهای پنج‌شنبه، شنبه، دوشنبه ۲۹ آبان، اول و سوم آذرماه پیگیری و با صدرنشینی سایپا به پایان رسید. تیم‌های شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان هم به ترتیب در رده‌‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه