رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
  • کد خبر : ۶۴۵۴
  • چاپ خبر : لطف‌الله‌نسبی : تعویق بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به نفع تیم ملی تنیس روی میز شد

لطف‌الله‌نسبی : تعویق بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به نفع تیم ملی تنیس روی میز شد

فدراسیون تنیس روی میز ایران بصورت رسمی با پیشنهاد جمیل لطف الله نسبی سرمربی کردستانی تیم‌ ملی بزرگسالان این رشته موافقت کرد.

لطف‌الله‌نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز کشور پس از تعویق رقابت های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن گفت؛ این موضوع فرصت مناسبی برایکسب آمادگی بیشتر تیم ملی ما بود.

جمیل‌ لطف‌الله‌نسبی سرمربی سنندجی تیم ملی تنیس روی میز ایران با اشاره به تعویق رقابت های المپیک ۲۰۲۰ توکیو ژاپن که قرار بود در تابستان امسال برگزار شود گفت؛ این موضوع فرصت مناسبی برایکسب آمادگی بیشتر تیم ملی ما بود.

به گزارش یاریزان و به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان؛ جمیل‌ لطف‌الله‌نسبی سرمربی کردستانی تیم ملیتنیس روی میز کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص اینکه آیا تعویق بازی‌های المپیک به نفع تیم ملی تنیس روی میز شد یا خیر؟ اظهار داشت: تعویق مسابقات المپیک به نفع ما شد چون اصلأ شرایط تمرینی برای ما مهیا نبود و اگر در مسابقات کسب سهمیه شرکت می‌کردیم، نمی‌توانستیم نتایج خوبی کسب کنیم.

سرمربی سنندجی تنیس روی میز ایرانعنوان کرد؛ به تعویق افتادن المپیک این فرصت را در اختیار ما می‌گذارد تا در سال آینده با آمادگی بیشتری در مسابقات شرکت کنیم.

وی افزود: به دلیل شرایط بحرانی ویروس کرونا تصمیم گرفتیم برای مدتی تمرینات تیم ملی را طبق صحبت‌های مسئولان ملی ستاد مقابله با کرونا تعطیل کنیم تا مبادا هیچ‌کدام از بازیکنان دچار مشکل شوند.

لطف‌الله‌نسبی اظهار کرد؛ تعویق المپیک فقط در مورد ایران نیست بلکه تمام تیم‌ها با این موضوع دست به گریبان هستند و اکنون همه تیم‌ها باید برنامه‌های خودشان را تغییر دهند و ما هم با توجه به شرایط پیش آمده، برنامه‌ریزی جدیدی خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز تصریح کرد: اگر المپیک امسال برگزار می‌شد پس از مسابقات کسب سهمیه فرصت کمی برای آماده‌سازی تیم و حضور در المپیک داشتیم، به هر صورت موقعیت پیش آمده به نفع ورزشکاران ما خواهد بود. زیرا با شیوع ویروس کرونا در کشور مدت زیادی است که اردوها و تمرینات تعطیل شده و از برنامه‌های پیش‌بینی شده خیلی عقب هستیم. تغییر زمان بازی‌های المپیک کمک می‌کند تا در شرایط بهتری خودمان را برای مسابقات کسب سهمیه آماده کنیم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه