رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
  • کد خبر : ۸۰۲۱
  • چاپ خبر : قسمت های مختلف ورزشگاه آزادی قبل از آغاز رقابت های لیگ برتر فوتبال ، ضدعفونی شد
برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛

قسمت های مختلف ورزشگاه آزادی قبل از آغاز رقابت های لیگ برتر فوتبال ، ضدعفونی شد

با آغاز بیستمین دوباره رقابت های لیگ برتر فوتبال و برگزاری دیدار تیم های استقلال و مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی، صبح امروز چهارشنبه 14 آبانماه، قسمت های مختلف این ورزشگاه شامل: اتاق ناظران، داوران، رختکن تیم‌ها، جایگاه خبرنگاران، جایگاه های cip و vip و همینطور نیمکت های ذخیره به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با مواد ضدعفونی شست و شو و پلمپ گردید تا مشکلی از این نظر برای بازیکنان و عوامل اجرایی پیش نیاید.

با آغاز دوباره مسابقات لیگ برتر فوتبال ورزشگاه آزادی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ضدعفونی گردید.

با آغاز دوباره مسابقات لیگ برتر فوتبال ورزشگاه آزادی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ضدعفونی گردید.

به گزارش یاریزان؛ همزمان با آغاز بیستمین دوباره رقابت های لیگ برتر فوتبال و برگزاری دیدار تیم های استقلال و مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی، صبح امروز چهارشنبه ۱۴ آبانماه، قسمت های مختلف این ورزشگاه شامل: اتاق ناظران، داوران، رختکن تیم‌ها، جایگاه خبرنگاران، جایگاه های cip و vip و همینطور نیمکت های ذخیره به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با مواد ضدعفونی شست و شو و پلمپ گردید تا مشکلی از این نظر برای بازیکنان و عوامل اجرایی پیش نیاید.

لازم به ذکر است که فرایند ضد عفونی قسمت های مختلف ورزشگاه آزادی هر هفته پیش از میزبانی این ورزشگاه از مسابقات لیگ برتر انجام خواهد شد.

تیم‌های استقلال و مس رفسنجان در چارچوب هفته اول بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۳۰ روز شنبه ۱۷ آبانماه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه