رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
  • کد خبر : ۹۴۷۹
  • چاپ خبر : قرعه کشی مسابقات فوتبال مناطق تیم های پایه ایران برگزار شد + گروهبندی
با اعلام سازمان لیگ؛

قرعه کشی مسابقات فوتبال مناطق تیم های پایه ایران برگزار شد + گروهبندی

به گزارش یاریزان؛ فوتبال استان آذربایجان غربی در سال جاری علی رغم بعضی ناهماهنگی ها و نواقصی که داشت خود را در حال تکاپو و تکامل نشان داد و پس از چند دوره وقفه لیگ برتر در چند رده سنی را برگزار کرد.ارومیه سه بار و مهاباد و بوکان هرکدام یکبار طعم قهرمانی را در رده های سنی متفاوت چشیدند تا همچنان تیم های جنوب و مرکز استان تعیین کننده آینده فوتبال استان بنظر برسند.

قرعه کشی مسابقات فوتبال مناطق تیم های پایه ایران به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار شد.

قرعه کشی مسابقات فوتبال مناطق تیم های پایه ایران به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، قرعه کشی مسابقات مناطق فصل قبل به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود که اکنون این قرعه کشی از مرحله اول با حضور رضا عبدی مدیر مسابقات تیم های پایه برگزار شد. با توجه به بخشنامه و هماهنگی های که از قبل صورت پذیرفت مقرر شد که مسابقات به صورت رفت و برگشت و حذفی برگزار گردد. بر اساس قرعه کشی حریفان تیم ها به شرح زیر مشخص شد.

تیم هایی که نام آنها در ابتدا نوشته شده میزبان دور رفت خواهند بود.

زمان مسابقات با توجه به اعلام آمادگی تیم ها و همچنین زمانی که برای نقل و انتقال مجدد آنها در نظر گرفته شده است و ورزشگاهی که با توجه به شیوه نامه های بهداشتی تا قابلیت انجام مسابقه را داشته باشد در اواخر ماه جاری اعلام می شود.

برنامه مسابقات گروه ها به شرح زیر است:

 

گروه یک امید:
مهر همدان – آوالان کامیاران
سرخپوشان زنجان – شهید بهرامی کنگاور
سپاهان مهر زنجان – شهرداری بانه

 

گروه دو نوجوانان:
آبی پوشان ایلام – آکادمی ذوالفقارنسب سنندج

استعداد کلهر گیلانغرب – اکباتان همدتان

سپاهان شیراز – عرفان گستر قم

 

گروه ۸ نوجوانان:
فراز لاهیجان – ذوب آهن اردبیل

آرتاویل جوان اردبیل – زاگرس مهاباد

یاوران فتح تبریز- فرابرد زنجان

 

گروه ۹ نوجوانان:
آکادمی کیا – آرکا فوتبال تبریز

اتحاد قزوین – آریا پارس تهران

شهدا شمیران تهران – سپیدرود رشت

 

گروه یک ۱۵ سال:
ذوب آهن اردبیل- دبیری تبریز

استیل البرز آق قلا – سپاهان گیلان

زاگرس مهاباد – خزر لنگرود

 

گروه ۹ نونهالان:
شهباز کلایی زنجان – مقاومت زنجان

فولاد میانه – سرداربوکان

آروین خوی – تراکتور تبریز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه