رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
  • کد خبر : ۱۰۸۷۱
  • چاپ خبر : غزل مرشدی : باید جنگنده و محکم مقابل تاجیکستان به میدان برویم
گفتگو با هافبک کرمانشاهی تیم ملی؛

غزل مرشدی : باید جنگنده و محکم مقابل تاجیکستان به میدان برویم

به گزارش یاریزان؛ غزل مرشدی بازیکن تیم ملی نوجوانان در ابتدا گفت: نزدیک به 5 است که عضو تیم ملی فوتبال بانوان هستم. اول شرایط برای من سخت بود. اما به مرور زمان توانستم خودم را با تیم هماهنگ کنم و در حال حاضر به عنوان هافبک در تیم ملی نوجوانان بانوان حضور دارم. عضو کرمانشاهی تیم ملی فوتبال نوجوانان در ادامه درباره بازی روز گذشته برابر ازبکستان گفت: بازی سخت و پرفشاری برابر این تیم داشتیم. از ابتدا هم می دانستیم ازبکستان برای جبران دو سال گذشته برابر ما به میدان می آید. بنظرم حق مان در این مسابقه حداقل تساوی بود. بچه ها خیلی تلاش کردند ولی متاسفانه نتوانستیم نتیجه ای که مد نظر کادر فنی بود در این بازی بدست بیاوریم. البته ناگفته نماند نزدیک به دو سال است که از اردوهای تیم ملی دور هستیم و بدون هیچ بازی تدارکاتی راهی این مسابقات شدیم. غزل مرشدی در پاسخ به این سئوال که تیم تاجیکستان را در چه سطحی می بیند، گفت: کادر فنی بازی این تیم برابر ازبکستان را برایمان آنالیز کرده است. آنها به خوبی می دوند. قطعا اگر خوب بازی کنیم و بچه ها مثل همیشه در میدان باشند، می توانیم نتیجه قابل قبولی بگیریم. آنچه مسلم است باید جنگنده و محکم مقابل تاجیکستان میدان برویم. نباید روحیه خودمان را از دست بدهیم. مهمترین هدف ما در حال حاضر نایب قهرمانی در این مسابقات است.

غزل مرشدی هافبک کرمانشاهی تیم ملی نوجوانان ایران: اگر بازیکنان مثل همیشه در میدان باشند، می توانیم نتیجه قابل قبولی برابر تاجیکستان بگیریم.

غزل مرشدی هافبک کرمانشاهی تیم ملی نوجوانان ایران: اگر بازیکنان مثل همیشه در میدان باشند، می توانیم نتیجه قابل قبولی برابر تاجیکستان بگیریم.

به گزارش یاریزان؛ غزل مرشدی بازیکن تیم ملی نوجوانان در ابتدا گفت: نزدیک به ۵ است که عضو تیم ملی فوتبال بانوان هستم. اول شرایط برای من سخت بود. اما به مرور زمان توانستم خودم را با تیم هماهنگ کنم و در حال حاضر به عنوان هافبک در تیم ملی نوجوانان بانوان حضور دارم.

هافبک کرمانشاهی تیم ملی فوتبال نوجوانان در ادامه درباره بازی روز گذشته برابر ازبکستان گفت: بازی سخت و پرفشاری برابر این تیم داشتیم. از ابتدا هم می دانستیم ازبکستان برای جبران دو سال گذشته برابر ما به میدان می آید. بنظرم حق مان در این مسابقه حداقل تساوی بود. بچه ها خیلی تلاش کردند ولی متاسفانه نتوانستیم نتیجه ای که مد نظر کادر فنی بود در این بازی بدست بیاوریم. البته ناگفته نماند نزدیک به دو سال است که از اردوهای تیم ملی دور هستیم و بدون هیچ بازی تدارکاتی راهی این مسابقات شدیم.

غزل مرشدی در پاسخ به این سئوال که تیم تاجیکستان را در چه سطحی می بیند، گفت: کادر فنی بازی این تیم برابر ازبکستان را برایمان آنالیز کرده است. آنها به خوبی می دوند. قطعا اگر خوب بازی کنیم و بچه ها مثل همیشه در میدان باشند، می توانیم نتیجه قابل قبولی بگیریم. آنچه مسلم است باید جنگنده و محکم مقابل تاجیکستان میدان برویم. نباید روحیه خودمان را از دست بدهیم. مهمترین هدف ما در حال حاضر نایب قهرمانی در این مسابقات است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه