رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۸
  • کد خبر : ۹۳۱۱
  • چاپ خبر : علی صالحی مربی کشتی آزاد اهل قروه استان کردستان

علی صالحی مربی کشتی آزاد اهل قروه استان کردستان

علی صالحی مربی کشتی آزاد اهل قروه استان کردستان

علی صالحی : دعوت از مربیان سازنده به اردوهای تیم ملی کار ارزشمندی است و حضور رئیس فدراسیون در کردستان دستاوردهای بزرگی داشت. به گزارش یاریزان؛ علی صالحی مربی کشتی آزاد اهل قروه استان کردستان با بیان این مطلب افزود: دعوت مربیان سازنده استان های مختلف به اردوی تیم های ملی به صورت متناوب و ادواری برنامه ی بسیار مناسبی برای ایجاد انگیزه بین مربیان است. وی ادامه داد: از هیأت کشتی استان قدردانی می کنم که بنده را بعنوان مربی به فدراسیون جهت حضور در اردوی تیم ملی کشتی معرفی کرده و قطعا حضور ما در این اردو ها با هدف تجربه اندوزی و افزایش دانش فنی است.

علی صالحی : دعوت از مربیان سازنده به اردوهای تیم ملی کار ارزشمندی است و حضور رئیس فدراسیون در کردستان دستاوردهای بزرگی داشت.

به گزارش یاریزان؛ علی صالحی مربی کشتی آزاد اهل قروه استان کردستان با بیان این مطلب افزود: دعوت مربیان سازنده استان های مختلف به اردوی تیم های ملی به صورت متناوب و ادواری برنامه ی بسیار مناسبی برای ایجاد انگیزه بین مربیان است.

وی ادامه داد: از هیأت کشتی استان قدردانی می کنم که بنده را بعنوان مربی به فدراسیون جهت حضور در اردوی تیم ملی کشتی معرفی کرده و قطعا حضور ما در این اردو ها با هدف تجربه اندوزی و افزایش دانش فنی است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه