رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
  • کد خبر : ۷۹۸۱
  • چاپ خبر : صیامی : در مجمع فدراسیون کاراته اتفاقات خوبی افتاد / خارج از قانون کاری نخواهم کرد
صبح امروز بیان شد؛

صیامی : در مجمع فدراسیون کاراته اتفاقات خوبی افتاد / خارج از قانون کاری نخواهم کرد

هاشم صيامی رييس فدراسيون دو و ميدانی ایران گفت: اتفاق های خوبی در مجمع امروز افتاد و نقدهایی مطرح شد كه بايد آن را رفع كنيم.

هاشم صیامی رییس فدراسیون دو و میدانی ایران گفت: اتفاق های خوبی در مجمع امروز افتاد و نقدهایی مطرح شد که باید آن را رفع کنیم.

هاشم صیامی رییس فدراسیون دو و میدانی ایران گفت: اتفاق های خوبی در مجمع امروز افتاد و نقدهایی مطرح شد که باید آن را رفع کنیم.

به گزارش یاریزان؛ هاشم صیامی امروز (دوشنبه) در حاشیه مجمع دو و میدانی اظهار داشت: به دلیل شیوع ویروس کرونا مجامع سالهای ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ به تعویق افتاد و اولین ماموریتم این بود تا مجمع را زودتر برگزار کنم.

رییس فدراسیون دو و میدانی درخصوص قرارداد احسان حدادی توضیح داد: باید قراردادها بر اساس قانون بسته شود. حتما موضوع را در سازمان تیم های ملی مورد بررسی قرار می دهیم و تصمیمی که به نفع منافع دو و میدانی و حدادی است لحاظ می کنیم تا مشکل قانونی نداشته باشد.

صیامی در رابطه با هزینه‌های عمل جراحی حدادی در آلمان اظهار داشت: باید بپذیریم احسان حدادی، ورزشکار المپیکی ما و برند دوومیدانی است. به قول دوستان سه ضلع مدال آوری در المپیک را به مربع تبدیل کرده است و نمی‌توان ساده از کنار او گذشت. خوشبختانه او هم به اصول و قوانین کشور آشنا است و ما هم تلاش می‌کنیم تا او به شرایط خوبی برسد. باید به ورزشکارمان توجه کنیم بالاخره حدادی به آلمان رفته و بر اساس بررسی پزشک، ۱۰ روز عمل جراحی اش به تاخیر افتاد. امیدوارم عمل پای او به خوبی انجام شود، و فدراسیون حتما کمک می‌کند تا مشکلی برای او پیش نیاید.

وی در پایان گفت: اتفاقات خوبی افتاد و بحث‌ها و موضوعاتی در این مجمع مطرح شد که انشالله بتوانیم چراغ راه آینده‌مان باشد و نقدها و نکات مثبت این مجمع را به عنوان تجربه استفاده کنیم و ایراداتی که در دوره‌های قبل بوده حذف کنیم و نکات مثبت را دنبال کنیم. حضور اعضای محترم مجمع خیلی خوب انجام شد و همچنین آقایان علی‌نژاد، سعیدی و خسروی حضور داشتند و اعلام کردند که ورزش اول المپیک، دوومیدانی را به طور جدی حمایت خواهند کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه