رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 16 اسفند 1397 - 15:27
  • کد خبر : ۴۱۲۲
  • چاپ خبر : طرح صدور شناسه ملی هیات های ورزشی بزودی اجرا خواهد شد

طرح صدور شناسه ملی هیات های ورزشی بزودی اجرا خواهد شد

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: طرح صدور شناسه ملی هیاتهای ورزشی در دست انجام است و 14 هزار هیات ورزشی استانی و شهرستانی در کشور شناسه ملی دریافت می کنند و از این طریق فعالیتهای مالی هیاتها قابل مشاهده خواهد بود.

  معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: طرح صدور شناسه ملی هیات های ورزشی در دست انجام است و ۱۴ هزار هیات ورزشی استانی و شهرستانی در کشور شناسه ملی دریافت می کنند و از این طریق فعالیتهای مالی هیاتها قابل مشاهده خواهد بود.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ ژاله فرامرزیان […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: طرح صدور شناسه ملی هیات های ورزشی در دست انجام است و ۱۴ هزار هیات ورزشی استانی و شهرستانی در کشور شناسه ملی دریافت می کنند و از این طریق فعالیتهای مالی هیاتها قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ ژاله فرامرزیان روز پنجشنبه در مجمع سالیانه فدراسیون پزشکی وزرشی در مشهد افزود: نوع شناسه ای که برای هیات های ورزشی صادر می شود به گونه ای است که این هیات ها، نهادهای مدنی و معاف از مالیات تلقی می شوند.

وی ادامه داد: بیمه ورزشی باید جدی گرفته شود و پوشش بیمه ای، علاوه بر ورزشکاران باید سایر فعالان عرصه ورزش را نیز در بر بگیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: جنس فدراسیون پزشکی ورزشی حمایت از ورزشکاران است که متاسفانه با مجموعه ای از مسائل که سلامت آنها را تهدید می کند مواجه هستند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

فرامرزیان افزود: فدراسیون پزشکی ورزشی باید نظام برنامه ای مناسب برای ارتقاء سطح سلامت و امنیت ورزش قهرمانی داشته باشد همچنین برخی باشگاه های ورزشی نیز محیط امنی برای حضور جوانان و نوجوانان نیستند که باید این مساله نیز حل شود.

وی ادامه داد: اماکن و فضاهای ورزش همگانی نیز از نظرات پزشکان بی بهره است در حالی که مکان های ورزشی باید با تایید فعالان هیات های پزشکی ورزشی بنا شود تا کمتر شاهد آسیب ورزشکاران باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: برای عملیاتی کردن این موضوعات در وزرات ورزش و جوانان با فدراسیون پزشکی ورزشی هرگونه همکاری و تعاملی خواهیم کرد.

مجمع سالیانه فدراسیون پزشکی ورزشی امروز پنجشنبه با حضور معاون توسعه مدیریت وزارت ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون و روسای هیات های پزشکی ورزشی استانهای کشور در مشهد برگزار شد و کلیات برنامه عملیاتی سال ۱۳۹۸ فدراسیون پزشکی ورزشی در این مجمع به تصویب اعضا رسید.

 

 

طرح صدور شناسه ملی هیاتهای ورزشی


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی