رفتن به بالا
  • سه شنبه - 8 تیر 1400 - 15:42
  • کد خبر : ۱۰۷۰۸
  • چاپ خبر : شرایط برگزاری مسابقات قهرمانی ۳×۳ دستجات آزاد بسکتبال کشور اعلام شد
برای اولین بار در ایران؛

شرایط برگزاری مسابقات قهرمانی ۳×۳ دستجات آزاد بسکتبال کشور اعلام شد

شرایط برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی 3×3 باشگاه‌های دستجات آزاد کشور از سوی فدراسیون بسکتبال اعلام شد. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون بسکتبال، اولین دوره قهرمانی 3×3 باشگاه‌ها دستجات آزاد کشور در سه مرحله برگزار خواهد شد. شرایط برگزاری مسابقات قهرمانی 3×3 دستجات آزاد بسکتبال کشور به شرح زیر است: مرحله اول یا مرحله استانی در این مرحله تمامی استان‌ها مسابقات باشگاهی خود را برگزار می‌کنند و متناسب با تعداد تیم‌های شرکت کننده در مسابقات استانی نماینده و یا نمایندگان باشگاهی استان را به مرحله دوم (مسابقات ۸ منطقه) معرفی می‌نمایند. این مرحله تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ به اتمام می‌رسد. مرحله دوم یا مسابقات مناطق (۸منطقه)

شرایط برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی ۳×۳ باشگاه‌های دستجات آزاد کشور از سوی فدراسیون بسکتبال اعلام شد.

شرایط برگزاری اولین دوره مسابقات قهرمانی ۳×۳ باشگاه‌های دستجات آزاد کشور از سوی فدراسیون بسکتبال اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون بسکتبال، اولین دوره قهرمانی ۳×۳ باشگاه‌ها دستجات آزاد کشور در سه مرحله برگزار خواهد شد.

شرایط برگزاری مسابقات قهرمانی ۳×۳ دستجات آزاد بسکتبال کشور به شرح زیر است:

 

مرحله اول یا مرحله استانی

در این مرحله تمامی استان‌ها مسابقات باشگاهی خود را برگزار می‌کنند و متناسب با تعداد تیم‌های شرکت کننده در مسابقات استانی نماینده و یا نمایندگان باشگاهی استان را به مرحله دوم (مسابقات ۸ منطقه) معرفی می‌نمایند. این مرحله تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ به اتمام می‌رسد.

 

مرحله دوم یا مسابقات مناطق (۸منطقه)

تیم‌های برگزیده از مرحله اول در مناطق ۸ گانه مسابقات مناطق کشور را برگزار می‌کنند و از هر منطقه ۲ تیم به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد. (۱۶ تیم دهه اول مرداد)

 

مرحله سوم یا مرحله نهایی

این مرحله با حضور ۱۶ تیم که از مسابقات مناطق ۸ گانه به این مرحله راه پیدا کرده‌اند برگزار می‌گردد. (دهه دوم مرداد)

 

شایان ذ‌کر است، هر تیم می‌تواند ۶ بازیکن به مسابقات معرفی نماید که در هر مرحله می‌بایست از ۴ بازیکن استفاده نماید و هیچ تیمی نمی‌تواند در مراحل بالاتر از بازیکن یا بازیکنانی غیر از ۶ بازیکن معرفی شده، استفاده نماید.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه