رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 اردیبهشت 1397 - 16:59
  • کد خبر : ۲۹۹۱
  • چاپ خبر : شاهین عباسیان فوتبالیست کرمانشاهی پدیده ای که قرار است جایگزین محرمی در پرسپولیس شود
با توجه به محرومیت پرسپولیس؛

شاهین عباسیان فوتبالیست کرمانشاهی پدیده ای که قرار است جایگزین محرمی در پرسپولیس شود

  برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس با توجه به جدایی صادق محرمی در اندیشه جایگزین کردن شاهین عباسیان فوتبالیست کرمانشاهی و عضو تیم ملی امید ایران به جای او است.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ صادق محرمی در دو فصلی که برای پرسپولیس به میدان رفت عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. این بازیکن با بازیهای درخشان […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس با توجه به جدایی صادق محرمی در اندیشه جایگزین کردن شاهین عباسیان فوتبالیست کرمانشاهی و عضو تیم ملی امید ایران به جای او است.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ صادق محرمی در دو فصلی که برای پرسپولیس به میدان رفت عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. این بازیکن با بازیهای درخشان خود و پیش رفت چشمگیری که داشت خیلی زود مورد توجه تیم های اروپایی قرار گرفت و در نهایت راهی دیناموزاگرب قهرمانی کرواسی شد.

 

جناح راست پرسپولیس در غیاب صادق محرمی ضعیف خواهد شد و برانکو باید هر چه سریعتر تیم را تقویت کند. با توجه به اینکه پرسپولیس در شرایط کنونی از جذب بازیکن محروم است برانکو باید سراغ بازیکنان جوان تیمش برود. شاهین عباسیان فوتبالیست کرمانشاهی و دفاع راست تیم ملی امید ایران که قابلیت حمل توپ زیادی دارد امسال این فرصت را دارد تا خود را به عنوان پدیده بعدی پرسپولیس معرفی کند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

عباسیان متولد سرپل ذهاب کرمانشاه است. او ۲۱ سال سن دارد و فوتبال خود را از آکادمی فولاد آغاز کرد و سال قبل با سرخ پوشان قرارداد سه ساله امضا کرد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی