رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
  • کد خبر : ۵۵۹۴
  • چاپ خبر : سیامند رحمان : هیچ توجهی به من ندارند | حقوقم ۹۰۰ هزارتومان است

سیامند رحمان : هیچ توجهی به من ندارند | حقوقم ۹۰۰ هزارتومان است

سیامند رحمان ورزشکار اشنویه ای یکی از سه نماینده دسته به علاوه 107 کیلوگرم پاراوزنه برداری ایران موفق به کسب مدال طلا بازی های پارآسیایی 2018 اندونزی شد.

سیامند رحمان دارنده دو مدال طلای پارالمپیک های لندن و ریو در چند ماه اخیر از وضعیت خود و عدم رسیدگی مسئولان به وی گلایه مند است.

سیامند رحمان دارنده دو مدال طلای پارالمپیک های لندن و ریو در چند ماه اخیر از وضعیت خود و عدم رسیدگی مسئولان به وی گلایه مند است.

به گزارش یاریزان؛ سیامند رحمان در مصاحبه با روزنامه خبر ورزشی گفت: فعلا دور از محل تمرینات تیم ملی و به صورت شخصی تمرین می‌کنم. من ساکن اشنویه هستم و در همین نقطه صفر مرزی روزی یک جلسه تمرین دارم.
کسب سهمیه و مدال طلای پارالمپیک موفقیتی بزرگ برای هر ورزشکار است که خیلی ها به دنبال آن هستند. جالب است که مسئولان ورزش آذربایجان غربی که هیچ زمان پیگیر وضعیت ورزشکاران استان نیستند، حتی نسبت به سهمیه کسب شده من هم واکنشی نداشتند.
۹۰۰ هزارتومان حقوق می گیرم؛ این رقم حقوق برای من تصویب شده درحالیکه ۲ طلای پارالمپیک و چند طلای جهانی دارم. بدتر اینکه حقوقم را هم مرتب و همیشه دریافت نمی کنم. ۶ ماه حقوق می گیرم و ۶ ماه نمی گیرم.
واقعا بابت این مسائل و به خصوص بی توجهی و کوتاهی‌های مسئولان استان دلخورم. دیگر هم نمی‌خواهم سراغی از من بگیرند اما فردا پُز مدال آوری‌ام را هم ندهند.

شایان ذکر است؛ سیامند رحمان قهرمان پارالمپیک لندن ۲۰۱۲ و پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ و دارندۀ پنج طلا و یک نقرۀ جهان است. وی همچنین سه نشان زرین از بازی‌های پاراآسیایی گوانگجو ۲۰۱۰، اینچئون ۲۰۱۴ و جاکارتا ۲۰۱۸ به‌دست آورده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه