رفتن به بالا
  • شنبه - 27 شهریور 1400 - 14:08
  • کد خبر : ۱۱۷۷۴
  • چاپ خبر : زنان هندبال ایران از سد فلسطین گذشتند / دومین پیروزی در مسیر صعود به جام جهانی

زنان هندبال ایران از سد فلسطین گذشتند / دومین پیروزی در مسیر صعود به جام جهانی

نخستین پیروزی تیم ملی هندبال بانوان ایران در راه تحقق یک رویا در رقابت های قهرمانی زنان آسیا مقابل تیم ملی کویت ثبت شد. به گزارش یاریزان؛ هندبالیست های تیم ملی کشورمان امروز در دومین دیدار خود در هجدهمین دوره هندبال قهرمانی زنان آسیا موفق شدند با پیروزی قاطع مقابل کویت، دو امتیاز حساس این بازی را از آن خود کنند. ملی پوشان کشورمان امروز از ساعت 16:30 دقیقه به وقت تهران در دومین مسابقه خود در ورزشگاه پرنسس شهر امان کشور اردن به مصاف تیم ملی کویت رفتند و در پایان موفق شدند با نتیجه یکطرفه و قاطع 38 بر 11 حریف را شکست دهند. این بازی از همان ابتدا با بازی تماشایی ملی پوشان همراه بود تا جائیکه نیمه نخست این دیدار 5- 21 به سود ایران به پایان رسید. همین روند در نیمه دوم نیز ادامه یافت هر چند که مریم یوسفی در دقیقه ۱۴ با انجام سومین خطا با کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد اما در پایان تیم ملی هندبال بانوان کشورمان با 27 امتیاز اختلاف و نتیجه 11 - 38 توانست نخستین پیروزی خود را در اردن ثبت کند. ملی پوشان فردا استراحت می کنند و روز شنبه به مصاف فلسطین خواهند رفت. پیش از این مسابقه دو بازی دیگر نیز برگزار شد که قزاقستان با نتیجه نزدیک 31 بر 29 هنگ کنگ را شکست داد و کره جنوبی با قضاوت کوبل داوری ایران از استان اصفهان متشکل از عاطفه مظفری و فرناز مظاهری در یک بازی یکطرفه 9-31 سنگاپور را در هم کوبید. گفتنی است هجدهمین دوره رقابت های هندبال قهرمانی زنان آسیا تا سوم مهر به میزبانی اردن برگزار می شود.

تیم ملی هندبال زنان ایران با غلبه بر فلسطین، دومین پیروزی خود را در رقابت های هندبال قهرمانی بانوان آسیا کسب کرد.

تیم ملی هندبال زنان ایران با غلبه بر فلسطین، دومین پیروزی خود را در رقابت های هندبال قهرمانی بانوان آسیا کسب کرد.

به گزارش یاریزان؛ تیم ملی هندبال زنان ایران در سومین مسابقه خود در رقابت های هندبال قهرمانی زنان آسیا در یک بازی تماشایی برابر فلسطین به یک پیروزی قاطع رسید.

در این بازی که از ساعت ۱۲:۳۰ دقیقه به وقت تهران آغاز شد، ملی پوشان کشورمان از همان ابتدا بازی برتر خود را به رخ حریف کشیدند طوری که در دقیقه ۱۵ بازی با اختلاف ۱۰ گل پیش افتادند و نیمه اول این دیدار را با کسب نتیجه ۳-۲۳ به پایان رساندند.

بانوان هندبالیست کشورمان در نیمه دوم نیز همین روند را ادامه دادند و در پایان توانستند با نتیجه یکطرفه و مقتدرانه ۹-۵۲ دومین پیروزی خود را جشن بگیرند.

تیم ملی هندبال بانوان کشورمان که پیش از این یک باخت مقابل ژاپن و یک پیروزی برابر کویت کسب کرده است، فردا در حساس ترین بازی خود از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران به مصاف اردن، میزبان رقابت ها می روند.

همچنین در سایر مسابقات امروز از ساعتی دیگر سوریه با ژاپن دیدار می کند. مصاف سنگاپور – هنگ کنگ، اردن – کویت و ازبکستان – قزاقستان دیگر مسابقات امروز است.

لازم به ذکر است هجدهمین دوره رقابت های هندبال قهرمانی زنان آسیا و انتخابی جهان تا سوم مهر در اردن برگزار می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه