رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
  • کد خبر : ۶۸۶۵
  • چاپ خبر : زمان‌بندی ثبت‌نام لیگ‌های برتر و دسته یک والیبال اعلام شد

زمان‌بندی ثبت‌نام لیگ‌های برتر و دسته یک والیبال اعلام شد

در سالن 1200 نفری تیم راه یاب ملل مریوان پس از پیروزی مقابل تیم شهداب یزد، مقدمات صعود به سوپر لیگ والیبال باشگاه های کشور را فراهم کرد.

کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، شرایط و زمان‌بندی ثبت‌نام لیگ‌های برتر و دسته‌یک مردان و بانوان کشور در سال جاری را اعلام کرد.

کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال، شرایط و زمان‌بندی ثبت‌نام لیگ‌های برتر و دسته‌یک مردان و بانوان کشور در سال جاری را اعلام کرد.

به گزارش یاریزان؛ کمیته رویدادها و مسابقات در نظر دارد پس از تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا، مسابقات والیبال باشگاه‌های برتر و دسته یک مردان و بانوان سال ۹۹ کشور را برگزار کند.

فدراسیون والیبال در مکاتبه با باشگاه‌های فعال این رشته ورزشی، شرایط و زمان‌بندی ثبت‌نام و قرعه‌کشی این مسابقات را اعلام کرد که باشگاه‌ها تا ۳۱ خردادماه فرصت اعلام آمادگی، برای حضور در این رقابت‌ها را دارند.

در این مکاتبه تاکید شده است که شرکت هر باشگاه در لیگ‌های برتر و دسته یک سال ۹۹، منوط به تسویه‌حساب کامل مالی با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون والیبال است.

زمان‌بندی ثبت‌نام لیگ‌های برتر و دسته‌یک مردان و بانوان کشور در سال ۹۹ به قرار زیر است:

۳۱ خردادماه: آخرین فرصت اعلام باشگاه‌ها
۱۵ تیرماه: آخرین فرصت برای ارسال برگه تسویه‌حساب مالی با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون والیبال
۲۵ تیرماه: آخرین فرصت برای ثبت‌نام تیم‌ها و واریز مبلغ ورودی به حساب فدراسیون
۱۰ مردادماه: آخرین فرصت برای ارائه مدارک و ثبت قرارداد بازیکنان
۲۰ مردادماه: قرعه‌کشی

یادآوری می‌شود باشگاه‌هایی می‌توانند برای حضور در لیگ برتر و دسته یک اعلام آمادگی کنند که تا ۱۵ تیرماه ۱۳۹۹ تسویه حساب با فدراسیون والیبال را انجام داده باشند و در غیر این صورت، اعلام آمادگی آنان کان‌لم‌یکن تلقی می‌گردد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه