رفتن به بالا
  • سه شنبه - 1 شهریور 1401 - 13:14
  • کد خبر : ۱۳۲۸۰
  • مشاهده :  215 بازدید
  • چاپ خبر : زبیر نیک نفس بازی با مس کرمان را از دست داد

زبیر نیک نفس بازی با مس کرمان را از دست داد

زبیر نیک نفس فوتبالیست سنندجی به دلیل مصدومیت در بازی با مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر هم غایب خواهد بود. به گزارش یاریزان و به نقل از طرفداری، زبیر نیک نفس بازیکنی است که به دلیل مصدومیت کشاله پا در بازی با ملوان غایب بود و نتوانست در این بازی استقلال را همراهی کند. نیک نفس در طول هفته جاری هم شرایط بازگشت به تمرین استقلال را پیدا نکرده است و به همین دلیل هم در بازی با مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر هم غایب خواهد بود. با این شرایط نیک نفس از حالا باید خود را برای بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته چهارم لیگ برتر آماده کند تا در این بازی بتواند مجوز بازگشت بگیرد.

زبیر نیک نفس فوتبالیست سنندجی به دلیل مصدومیت در بازی با مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر هم غایب خواهد بود.

زبیر نیک نفس فوتبالیست سنندجی به دلیل مصدومیت در بازی با مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر هم غایب خواهد بود.

به گزارش یاریزان و به نقل از طرفداری، زبیر نیک نفس بازیکنی است که به دلیل مصدومیت کشاله پا در بازی با ملوان غایب بود و نتوانست در این بازی استقلال را همراهی کند.

نیک نفس در طول هفته جاری هم شرایط بازگشت به تمرین استقلال را پیدا نکرده است و به همین دلیل هم در بازی با مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر هم غایب خواهد بود.

با این شرایط نیک نفس از حالا باید خود را برای بازی با نفت مسجد سلیمان در هفته چهارم لیگ برتر آماده کند تا در این بازی بتواند مجوز بازگشت بگیرد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه