رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
  • کد خبر : ۱۰۷۵۱
  • چاپ خبر : زاگرس مهاباد قهرمان مسابقات فوتبال نوجوانان استان آذربایجان غربی شد
فوتبال پایه مهاباد همچنان می درخشد؛

زاگرس مهاباد قهرمان مسابقات فوتبال نوجوانان استان آذربایجان غربی شد

ه گزارش یاریزان؛ تیم زاگرس مهاباد در مسابقات فوتبال نوجوانان استان آذربایجان غربی با شکست نماینده خوی در فینال این رقابت ها بعنوان قهرمان جام این مسابقات را بالای سر برد. فینال مسابقات فوتبال نوجوانان استان آذربایجان غربی بین تیم‌های زاگرس مهاباد و آورین خوی عصر روز گدشته در شهرستان نقده برگزار شد. تلاش دو تیم در پایان نود دقیقه منجر به کسب نتیجه تساوی یک بر یک شد تا در نهایت تیم زاگرس در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر ٣ تیم آورین خوی را شکست دهد و قهرمان این مسابقات لقب گیرد. تیم زاگرس دی دیدار نیمه نهایی با پیروزی پر گل هفت بر صفر مقابل تیم آینده سازان پیرانشهر راهی دیدار نهایی شده بود.

تیم زاگرس مهاباد با غلبه بر حریف خود در دیدار فینال، قهرمان مسابقات فوتبال نوجوانان استان آذربایجان غربی شد.

تیم زاگرس مهاباد با غلبه بر حریف خود در دیدار فینال، قهرمان مسابقات فوتبال نوجوانان استان آذربایجان غربی شد.

به گزارش یاریزان؛ تیم زاگرس مهاباد در مسابقات فوتبال نوجوانان استان آذربایجان غربی با شکست نماینده خوی در فینال این رقابت ها بعنوان قهرمان جام این مسابقات را بالای سر برد.

فینال مسابقات فوتبال نوجوانان استان آذربایجان غربی بین تیم‌های زاگرس مهاباد و آورین خوی عصر روز گدشته در شهرستان نقده برگزار شد.

تلاش دو تیم در پایان نود دقیقه منجر به کسب نتیجه تساوی یک بر یک شد تا در نهایت تیم زاگرس در ضربات پنالتی با نتیجه ۴ بر ٣ تیم آورین خوی را شکست دهد و قهرمان این مسابقات لقب گیرد.

تیم زاگرس دی دیدار نیمه نهایی با پیروزی پر گل هفت بر صفر مقابل تیم آینده سازان پیرانشهر راهی دیدار نهایی شده بود.

لازم به ذکر است تیم زاگرس مهاباد با کسب این جام توانست جواز حضور در رقابت های لیگ مناطق نوجوانان کشور را کسب نماید.

شایان ذکر است؛ تیم فوتبال زیر پانزده سال زاگرس مهاباد نیز با کسب نتایج لازم در مرحله گروهی موفق لیگ مناطق ایران در ابتدای سال ۱۴۰۰ موفق به صعود به لیگ برتر زیر پانزده سال ایران شده بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه