رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
  • کد خبر : ۸۱۳۱
  • چاپ خبر : رضایی راه حل خروج بروژ از بحران / کاوه یکی از بهترین مهاجمان لیگ است
رسانه بلژیکی:

رضایی راه حل خروج بروژ از بحران / کاوه یکی از بهترین مهاجمان لیگ است

کاوه رضایی در شروع چهارمین فصل حضورش در اروپا ایامی سرنوشت‌ساز را پیش رو دارد. این فصلی است که یا رضایی خواستارانش را مجاب به استفاده دائمی از خود می‌کند، یا با طولانی‌تر شدن دوره حضورش در شارلروا بیش از پیش از قله فوتبال اروپا و رسیدن به سطوحی متعالی باز می‌ماند.

یک رسانه بلژیکی به تمجید از عملکرد مهاجم ایرانی شارلوا پرداخت و او بهترین راه حل برای خروج باشگاه بروژ از بحران معرفی کرد.

یک رسانه بلژیکی به تمجید از عملکرد مهاجم ایرانی شارلوا پرداخت و او بهترین راه حل برای خروج باشگاه بروژ از بحران معرفی کرد.

به گزارش یاریزان و به نقل از وب سایت alkhaleejtoday بلژیک، امروز در گزارشی به تمجید از کاوه رضایی، مهاجم ایرانی بروژ پرداخت که در این دو فصل گذشته به صورت قرضی برای شارلوا بازی می کند.

این رسانه بلژیکی نوشت: در سال‌های گذشته باشگاه کلوب بروژ یک تمام کننده خوب در خط حمله نداشته که باید هر هفته به صورت مداوم برای تیم گلزنی کند. البته این گفته ما تنها به عملکرد ضعیف بروژ در لیگ قهرمانان اروپا برنمی گردد چون در لیگ بلژیک هم مهاجم گلزنی نداشته است. علی رغم اینکه بروژ در سال ۲۰۱۸ با کاوه رضایی قرارداد امضا کرد اما به او اعتماد زیادی نشد. او در یک فصل ۱۷ بار مصدوم شد و نتوانست به این تیم کمک کند.

بدون شک حضور کاوه رضایی هم در بازی بازی سه شنبه گذشته مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا نمی توانست برای بروژ تفاوت ایجاد کند اما او می توانست بازی خوبی را ارائه کند تا در سطح لیگ بلژیک باشد. رضایی در دو فصل اخیر نشان داده یکی از بهترین گلزنان لیگ بلژیک است و نشان داده می تواند راه حل خوبی برای شرایط بحرانی کنونی بروژ در خط حمله باشد.

رضایی در فصل گذشته لیگ بلژیک یکی از بهترین مهاجمان لیگ بوده است. اگرچه او چندین بار مصدوم شد ولی در ترتیب بهترین گلزنان در رده چهارم قرار دارد. مهاجم شارلوا طبق آمار از هر ۴ فرصت به دست آمده یکی را به گل تبدیل کرده است. در این فصل هم رضایی سطح بالایش را حفظ کرده در ۹ بازی گذشته ۵ گل برای تیمش به ثمر رسانده است. میانگین گلزنی او ۲۵ درصد است. این آمار گلزنی رضایی بالاتر از آمار ۵ مهاجم کنونی کلوب بروژ است.

رضایی اگرچه سطح خود را حفظ کرده ولی در ۴ بازی گذشته افت محسوسی داشته اما با این وجود هم او عملکرد خوبی در حالت کلی داشته است و می تواند راه حل خوبی برای بروژ باشد تا از این بحران بوجود آمده خارج شود. علی رغم عملکرد درخشان مهاجم ایرانی در دو فصل اخیر به همراه شارلوا اما بروژ تصمیم گرفت تا از توانایی این بازیکن استفاده نکند و او را دوباره قرضی به شارلوا داد. این درحالیست که رضایی یکی از بهترین مهاجمان لیگ بلژیک است و بروژ این روزها از ضعف خط حمله اش رنج می برد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه