رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۱۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
  • کد خبر : ۸۷۹۵
  • چاپ خبر : در پایان هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان سرنوشت مدعیان صعود مشخص می شود
در دو گروه الف و ب ؛

در پایان هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان سرنوشت مدعیان صعود مشخص می شود

به گزارش یاریزان؛ بیستمین دوره مسابقات والیبال بانوان قهرمانی باشگاه‌های برتر ایران آغاز شد. در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های سایپا تهران، شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان بابل در گروه الف و تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر در گروه ب دور مقدماتی به مصاف یکدیگر می‌روند. در پایان دور مقدماتی، چهار تیم برتر (تیم‌های اول و دوم هر گروه) در یک گروه برای رتبه‌های اول تا چهارم به مصاف یکدیگر می‌روند تا قهرمان مجوز حضور در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا به عنوان نماینده ایران را به دست آورد.

هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان ایران در گروه الف از ۲۰ آذرماه و در گروه ب از ۲۷ آذرماه آغاز خواهد شد تا در پایان این مرحله، سرنوشت تیم‌های صعود‌کننده به مرحله نهایی مشخص شود.

هفته دوم لیگ برتر والیبال بانوان ایران در گروه الف از ۲۰ آذرماه و در گروه ب از ۲۷ آذرماه آغاز خواهد شد تا در پایان این مرحله، سرنوشت تیم‌های صعود‌کننده به مرحله نهایی مشخص شود.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون والیبال، هفته اول بیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران، در حالی در دو گروه الف و ب برگزار شد که تیم‌های سایپا و پیکان تهران، هر کدام با کسب ۳ پیروزی و ۹ امتیاز، به ترتیب صدرنشین گروه‌های الف و ب شدند.

هفته دوم لیگ برتر متمرکز بانوان در گروه الف از ۱۸ آذرماه با ورود تیم‌ها به شهر قزوین آغاز ‌شد و سایپا، شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان بابل، ۴ تیم حاضر در این گروه در روزهای پنج‌شنبه، شنبه و دوشنبه، ۲۰، ۲۲ و ۲۴ آذرماه در سالن شهید بابایی به مصاف یکدیگر می‌روند.

پنج‌شنبه در مهم‌ترین دیدار هفته دوم در گروه الف، تیم صدرنشین سایپا میزبان سروقامتان بابل تیم قعرنشین جدول خواهد بود. دو تیم در شرایطی مقابل هم قرار می‌گیرند که شاگردان نادره رمضانی در تیم سروقامتان بابل تاکنون موفق به کسب امتیاز و پیروزی در لیگ نشده‌اند و قطعا در این هفته مقابل تیم اول گروه، کار سختی در پیش خواهند داشت.

شهرداری قزوین تیم دوم جدول گروه الف هم پنج‌شنبه این هفته میزبان اکسون است. شاگردان اکرم قهرمانی که با ۲ برد و ۶ امتیاز تیم دوم جدول هستند، این هفته قصد دارند با کسب یک پیروزی دیگر علاوه بر تثبت جایگاه دومی خود، نیم‌نگاهی هم به ارتقای جایگاه داشته باشند. در طرف مقابل اکسون تاکنون موفق به کسب یک پیروزی و ۳ امتیاز شده و بی‌شک این هفته شاگردان اورانوس احمدی به دنبال ثبت دومین پیروزی خود خواهند بود.

هفته دوم لیگ برتر متمرکز بانوان در گروه ب نیز از ۲۵ آذرماه با ورود تیم‌ها به تهران آغاز می‌شود و پیکان تهران، ذوب‌آهن اصفهان، خجسته اسلامشهر و ستارگان فارس، ۴ تیم حاضر در این گروه در روز‌های ۲۷ و ۲۹ آذر و یکم دی ماه، در سالن فدراسیون والیبال به مصاف یکدیگر می‌روند.

با توجه به درخواست مکرر تیم‌های حاضر در لیگ برتر بانوان، هفته سوم لیگ متمرکز برگزار نمی‌شود. بنابراین در پایان هفته دوم، دور مقدماتی لیگ برتر بانوان به پایان می‌رسد.

در پایان دور مقدماتی، چهار تیم برتر (تیم‌های اول و دوم هر گروه) در یک گروه برای رتبه‌های اول تا چهارم به مصاف یکدیگر می‌روند و چهار تیم دیگر (تیم‌های سوم و چهارم هر گروه) برای رتبه‌های پنجم تا هشتم و مشخص شدن جایگاه نهایی با هم مسابقه می‌دهند. دیدارهای این دو گروه نیز به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه