رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹
  • کد خبر : ۹۲۱۶
  • چاپ خبر : درخشش بانوان کاتاکار آذربایجان غربی در لیگ مجازی کاراته ایران
در پایان هفته نخست دور برگشت؛

درخشش بانوان کاتاکار آذربایجان غربی در لیگ مجازی کاراته ایران

سازمان ليگ و مسابقات فدراسيون کاراته نتايج هفته دوم اولين دوره مسابقات ليگ مجازی كاتای بانوان جام مدافعان سلامت كه از تاريخ ۱۱ آبان آغاز گرديد را اعلام نمود.

درخشش بانوان کاتاکار استان آذربایجان غربی در پایان هفته نخست دور برگشت لیگ مجازی نیز ادامه یافت.

درخشش بانوان کاتاکار استان آذربایجان غربی در پایان هفته نخست دور برگشت لیگ مجازی نیز ادامه یافت.

به گزارش یاریزان؛ نخستین هفته دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتای بانوان ایران با درخشش بانوان کاتاکار استان آذربایجان غربی برگزار شد.

در این مسابقات و در رده سنی نوجوانان و در کمربندهای سبز، آبی و بنفش، تیم حق نظری میاندوآب با هفت امتیاز تیمی و یک صدرنشینی، ۶۸.۸ امتیاز انفرادی کسب و رتبه سوم هفته پایانی را از آن خود کرد.

در بخش انفرادی، اسرا رحمانی با امتیاز ۲۳.۲ رتبه نخست بخش انفرادی اول، زهرا ملک‌زاده با امتیاز ۲۲.۷۴ رتبه چهارم بخش انفرادی دوم و آیلین بهاری با امتیاز ۲۲.۸۶ رتبه اول چهارم انفرادی سوم را از آن خود کردند.

در پایان این هفته، تیم حق نظری در مجموع ۲۶ امتیاز تیمی، ۳ صدرنشینی و ۲۷۴.۳۲ بعد از تیم‌های “افسانه ۲” و “ارباب” در رده سوم قرار گرفت.

اما در رده سنی جوانان کمربندهای قهوه ای و مشکی تیم حق نظریبا کسب ۶ امتیاز تیمی، یک صدرنشینی و ۶۸.۰۲ امتیاز انفرادی رتبه سوم هفته پایانی را کسب و در مجموع امتیازت در

پایان این هفته با ۲۰ امتیاز تیمی و یک صدرنشینی و ۲۶۶.۸۶ امتیاز انفرادی در رده پنجم قرار گرفت.

در رقابت‌های انفرادی این رده سنی نیز آرینا معروفی با ۲۱.۸۸ امتیاز رتبه هشتم انفرادی اول، طلا معروفی با ۲۳.۰۲ امتیاز در رده سوم انفرادی دوم و عذرا علیزاده در انفرادی سوم با امتیاز ۲۳.۱۲ رتبه نخست را کسب کردند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه