رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۸
  • کد خبر : ۷۲۲۴
  • چاپ خبر : دختران ایلامی و کرمانشاهی بر سکوی المپیاد استعدادهای برتر کاراته کشور ایستادند

دختران ایلامی و کرمانشاهی بر سکوی المپیاد استعدادهای برتر کاراته کشور ایستادند

دختران ایلامی و کرمانشاهی در ۲ رده نونهالان و نوجوانان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته دختران کشور با کسب عناوین مختلف بر سکو ایستادند.

دختران ایلامی و کرمانشاهی در ۲ رده نونهالان و نوجوانان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته دختران کشور با کسب عناوین مختلف بر سکو ایستادند.

دختران ایلامی و کرمانشاهی در ۲ رده نونهالان و نوجوانان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته دختران کشور با کسب عناوین مختلف بر سکو ایستادند.

به گزارش یاریزان؛ دختران ایلامی در ۲ رده نونهالان و نوجوانان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته دختران کشور با کسب ۲ مدال طلا و ۲ نقره و یک برنز اول شدند، تیم استان گیلان با ۲ طلا و یک برنز در جایگاه دوم قرار گرفت و کرمانشاه با کسب یک مدال طلا، سه نقره و یک برنز در جایگاه سوم ایستاد.

کریمی راد ریئس هیات کارته استان ایلام بیان داشت: دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر کاراته دختران کشور که از روز /پنجشنبه/ هفته گذشته در استان زنجان در رده‌های نونهالان و نوجوانان آغاز شده بود شامگاه جمعه با معرفی عنوانین برتر در اوزان مختلف و نتایج تیمی به کار خود پایان داد.

وی یاداوری کرد: در مجموع در این دوره از المپیاد ۶۰۶ ورزشکار، مربی و سرپرست از ۳۱ استان کشور در رده های نونهالان و نوجوانان شرکت کردند.

رده بندی المپیاد استعدادهای برتر نوجوانان دختر:

کاتا انفرادی نوجوانان:
ملیکا عزتی از تهران
عارفه باقری از کرمان
روشنک ملک زاده از مازندران
ملیکا سلطانی از اصفهان

وزن ۳۸- کیلوگرم:
پریا خاکسار از البرز
زهرا حسینی از ایلام
مرضیه دستنبویی از کرمان
مهشید تیموری از تهران

وزن ۴۲- کیلوگرم:
زهرا ابراهیمی از گیلان
اسماء صفری از کرمانشاه
محدثه خداداد از اصفهان
آیلین قالی بافی از سمنان

وزن ۴۷- کیلوگرم:
اسراء کریمی راد از ایلام
ستایش نادری از کرمانشاه
مهدیه مرادی از زنجان
فاطمه یوسفی از اصفهان

وزن ۵۵- کیلوگرم:
فاطمه بداق از لرستان
فاطمه اسدی ورملی از کرمانشاه
دریا شجاعی از اردبیل
الهه صفری از تهران

وزن ۵۵+ کیلوگرم:
آتنا محبوب بشری از گیلان
نرگس جعفری از زنجان
آناهیتا تکلویی نژاد از اردبیل
نسترن عابدی از تهران

گفتنی است در رده بندی تیمی نوجوانان نیز دختران گیلانی با ۲ طلا به مقاوم اول دست یافتند، ایلام با یک طلا و یک نقره دوم و تهران با یک طلا و سه برنز سوم شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه