رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
  • کد خبر : ۹۴۰۴
  • چاپ خبر : ثبت نام ۴ وزنه‌بردار برای مسابقات کلمبیا / سهراب، کیانوش و علی وزنه می‌زنند؟
جهت کسب سهمیه المپبک؛

ثبت نام ۴ وزنه‌بردار برای مسابقات کلمبیا / سهراب، کیانوش و علی وزنه می‌زنند؟

کیانوش رستمی قهرمان کرمانشاهی وزنه برداری المپیک ریو بعد از مدت ها سکوت خود را شکست و به حواشی پاسخ داد.

فدراسیون وزنه برداری نام چهار وزنه بردار ایران را که دنبال گرفتن سهمیه المپیک هستند در مسابقات کلمبیا ثبت نام کرد.

فدراسیون وزنه برداری نام چهار وزنه بردار ایران را که دنبال گرفتن سهمیه المپیک هستند در مسابقات کلمبیا ثبت نام کرد.

به گزارش یاریزان؛ مسابقات گزینشی المپیک در کلمبیا طبق اعلام فدراسیون جهانی وزنه برداری ۱۲ تا ۱۶ مارس ( ۲۲ تا ۲۶ اسفند) در شهر کالی برگزار می شود.

فدراسیون وزنه برداری لیست اولیه را ارسال کرده و در این لیست نام چهار وزنه بردار ایران قرار دارد. سهراب مرادی، کیانوش رستمی در ۹۶ کیلوگرم، علی هاشمی در ۱۰۹ کیلوگرم و علی داودی در ۱۰۹+ کیلوگرم نفراتی هستند که برای حضور در این مسابقات ثبت نام شده اند.

البته به گفته علی مرادی رییس فدراسیون، در دور برگشت لیگ برتر عملکرد وزنه برداران مورد بررسی قرار می گرد سپس محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی تصمیم می گیرد کدام یک از نفرات به مسابقات کلمبیا بروند. همچنین لیست اولیه مسابقات قهرمانی آسیا نیز ارسال خواهد شد.

شایان ذکر است، کیانوش رستمی وزنه بردار ملی پوش متولد اسلام آباد استان کرمانشاه است و مدال نقره المپیک ۲۰۱۲ لندن و مدال طلای المپیک ۲۱۶ ریو را در کارنامه خود دارد. همچنین این ورزشکار نامدار در رقابت های قهرمانی جهان در سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۴ مدال طلا و در سال ۲۰۱۵ مدال نقره را کسب کرده است.

همچنین علی هاشمی، وزنه بردار ایلامی نیز دو مدال طلای قهرمانی جهان در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ و مدال برنز قهرمانی آسیا در سال ۲۰۱۵ را در افتخارات ورزشی خود ثبت کرده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه