رفتن به بالا
  • دوشنبه - 9 اسفند 1400 - 11:50
  • کد خبر : ۱۲۱۲۱
  • چاپ خبر : تیم ملی کبدی بانوان ایران در راه آمادسازی برای حضور در رقابت های آسیایی

تیم ملی کبدی بانوان ایران در راه آمادسازی برای حضور در رقابت های آسیایی

اسامی بازيكنان دعوت شده به اردوی تيم ملی كبدی ساحلی بانوان ايران از سوی فدراسیون اعلام شد.

ورزشکاران حاضر در پنجمین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کبدی بانوان در حضور شایلا جین سرمربی این تیم در آزمون های ترکیبات بدنی و پیشگیری از آسیب‌های ورزشی این مجموعه شرکت کردند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

ورزشکاران حاضر در پنجمین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کبدی بانوان ایران در حضور شایلا جین سرمربی این تیم در آزمون های ترکیبات بدنی و پیشگیری از آسیب‌های ورزشی این مجموعه شرکت کردند.

به گزارش یاریزان؛ زهرا رحیمی نژاد مدیر تیم های ملی کبدی بانوان در خصوص اردوهای این تیم و آزمون های مذکور گفت: پس از برگزاری مسابقات کبدی قهرمانی کشور در بخش بانوان که ابتدای آبان ماه ۱۴۰۰ در تهران برگزار شد، به تشخیص کادرفنی ۷۵ کبدی کار برتر برای حضور در نخستین مرحله از اردوهای آماده‌سازی این تیم که یک هفته پس از مسابقات قهرمانی کشور آغاز شد دعوت شدند.

 

------------------------------------

وی افزود: تمرینات آماده سازی این نفرات در قالب دو گروه و زیر نظر شایلا جین سرمربی هندوستانی تیم ملی که در دور گذشته بازی های آسیایی همراه با تیم ایران موفق به کسب عنوان قهرمانی این بازی ها شد پیگیری و هم اکنون پنجمین مرحله از اردوهای تیم ملی کبدی بانوان پس از برگزاری مسابقات درون اردویی مختلف، با دعوت از ۳۲ ورزشکار در مجموعه ورزشی بعثت تهران در حال پیگیری است.

مدیر تیم های ملی کبدی بانوان در ادامه گفت: ۲۷ بانوی کبدی کار در غیاب ۵ بازیکن مصدوم (غزاله خلج، رویا داوودیان، مینا شهسواری، مونا احمدی و رویا لک علی آبادی)، صبح امروز در آزمون های پیشگیری از آسیب های ورزشی و همچنین آزمون های ترکیبات بدنی آکادمی حضور یافتند.

زهرا رحیمی نژاد که از بدو فعالیت تیم ملی کبدی بانوان در ایران (سال ۲۰۰۰ میلادی) زحمات زیادی را در کسوت مربی و یا مدیر تیم های ملی برای ارتقاء این رشته ورزشی متقبل شده است در ادامه ابراز داشت: اردوی پنجم تیم ملی کبدی بانوان طی روزهای ۵ تا ۱۴ اسفندماه در حال پیگیری است و اعضای این تیم به ترتیب در روزهای ۱۸ تا ۲۷ اسفند و ۶ تا ۱۵ فروردین ششمین و هفتمین مرحله از این اردوها را در مجموعه ورزشی بعثت تهران پشت سر خواهند گذاشت.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

رحیمی نژاد در ادامه و در خصوص برنامه های آتی برای آماده سازی بهتر این تیم اظهار داشت: رایزنی های لازم برای برگزاری چند دیدار تدارکاتی با تیم های هندوستان، کره جنوبی، چین تایپه، تایلند و بنگلادش انجام گرفته تا در صورت موافقت کمیته ملی المپیک و فدراسیون کبدی، این دیدارها که از اهمیت خاصی نزد کادرفنی برای آماده سازی بهتر تیم برخوردار است انجام شود.

وی در پایان گفت: علاوه بر شایلا جین، صفورا یادی مقدم از سیستان، زهره تربتی نژاد از گلستان، ماهرخ دانش از تهران و سلیمه عبدالله بخش به صورت دوره ای کار مربیگری این تیم در اردوهای مذکور را بر عهده داشتند که پس از پایان اردوی چهارم و بررسی نظرات سرمربی تیم ملی کبدی بانوان و کمیته فنی از روند برگزاری اردوهای آماده‌سازی تیم، خانم سلیمه عبداله بخش با اکثریت آراء به عنوان مربی این تیم در اردوهای آینده انتخاب شد.

۲۷ ورزشکار حاضر در اردوی تیم ملی کبدی بانوان که در آزمون های صبح امروز آکادمی ملی المپیک حضور یافتند عبارتند از: سمیرا عطاردیان، سعیده جعفری، آزاده صیدی، اسما فخری، طاهره تیرگو، زهرا کریمی، مطهره آزادی، سپیده دکتر ارسطو، فاطمه منصوری، آیناز فرامرزی، آتنا مددی، مریم سلگی، محبوبه سنچولی، فریده ظریف دوست، سحر یاری، فاطمه خدابنده لو، فاطمه کرمی، محدثه رجب لو، حدیث وارسته، زکیه ململی، صدیقه جعفری، مژگان زارع، زهرا عباسی، سمانه افخم، مهتاب علی آبادی، راحله نادری و زینب بختیاری.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی