رفتن به بالا
  • جمعه - 24 اردیبهشت 1400 - 17:36
  • کد خبر : ۱۰۲۰۳
  • مشاهده :  612 بازدید
  • چاپ خبر : بهروزی راد به فینال مسابقات جهانی پاراکانو مجارستان راه یافت
با زمان ۵۴.۲۰ ثانیه؛

بهروزی راد به فینال مسابقات جهانی پاراکانو مجارستان راه یافت

سومین مرحله اردوی تدارکاتی تیم ملی پاراکانو جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی جهان و کسب سهمیه پارا المپیک توکیو 2020 با حضور 6 قایقران در دو بخش بانوان و آقایان از 18 فروردین ماه به میزبانی دریاچه مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

شهلا بهروزی راد در ادامه مسابقات کاپ جهانی پاراکانو در مجارستان تنها قایقران پارالمپیکی ایران در دور مقدماتی دوم و راهی فینال شد.

شهلا بهروزی راد بانوی ورزشکار کرمانشاهی در ادامه مسابقات کاپ جهانی پاراکانو در مجارستان تنها قایقران پارالمپیکی ایران در دور مقدماتی دوم و راهی فینال شد.

به گزارش یاریزان؛ کاپ جهانی پاراکانو و انتخابی پارالمپیک از روزگذشته در سگد مجارستان آغاز شد. در ادامه رقابت‌ها شهلا بهروزی راد در گروه دوم مقدماتی KL۳ ٢٠٠ متر بانوان با حریفانی مجارستان، فرانسه، ژاپن، کاناداف ایتالیا، آلمان و قزاقستان رو به رو شد و در پایان با زمان ۵۴.۲۰ ثانیه در جایگاه دوم قرار گرفت و راهی فینال شد.

بهروزی راد ظهر شنبه در دور فینال با حریفان رو به رو خواهد شد.

همچنین امروز مسعود قیصری که توانسته بود به نیمه نهایی مسابقات برسد در این مرحله چهارم شد و نتوانست به فینال دسته A صعود کند و به فینال گروه B رفت. اسلام جاهی نیز نتوانست به فینال صعود کند و یه سهمیه پارالمپیک برسد.

بهروزی راد پیش از این سهمیه پارالمپیک را کسب کرده و در لیست اعزامی کاروان ایران به توکیو قرار دارد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه