رفتن به بالا
  • یکشنبه - 28 شهریور 1400 - 09:37
  • کد خبر : ۱۱۷۷۹
  • چاپ خبر : بهاری: مسابقات قویترین مردان کورد ایران برای سومین سال پیاپی برگزار می شود

بهاری: مسابقات قویترین مردان کورد ایران برای سومین سال پیاپی برگزار می شود

دومین دوره رقابت‌های قویترین مردان کورد ایران با شعار جام مدافعان و حافظان سلامت طی روزهای 9 لغایت 11 مهرماه با حضور ورزشکارانی از استان های کرمانشاه، کردستان، ایلام و آذربایجان غربی برگزار شد.

سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام کردستان گفت: رقابت های قویترین مردان کورد ایران در سنندج برگزار خواهد شد.

سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کوردستان گفت: رقابت های قویترین مردان کورد ایران در سنندج برگزار خواهد شد.

به گزارش یاریزان؛ بهنام بهاری درباره برگزاری مسابقات قویترین مردان کورد ایران اظهار داشت: امسال برای سومین سال پیاپی، این رقابت ها در سنندج برگزار خواهد شد. در ادوار گذشته ورزشکاران استان هایی چون کرمانشاه، ایلام، لرستان، آذربایجان غربی و کورد زبان های ساکن دیگر استان ها در این رقابت ها حضور یافتند و امسال هم این روال ادامه می یابد.

وی افزود: به همین منظور رقابت های ورودی برای انتخابی برترین ها در دیواندره برگزار می شود و نفرات برتر این مسابقه، در مرحله نهایی در سنندج شرکت خواهند کرد.

سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کوردستان درباره حضور خود به عنوان سرپرست هیات گفت: با توجه به این که پیش از این دبیر هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کوردستان بودم، طبیعتا اداره هیات از طریق سرپرستی خللی در کارها ایجاد نخواهد کرد و هیات کار خود را همچون گذشته پیش خواهد برد.

بهاری در پایان تصریح کرد: حدود بیست روز است که به عنوان سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام کوردستان مشغول به فعالیت شده ام و طبیعتا مهمترین برنامه ما فراهم کردن شرایط برای برگزاری مجمع هیات است. از دیگر کارهایی که می توان به آن اشاره کرد، برگزاری دوره های آموزشی در هیات و برگزاری آزمون های مربیگری است. از جمله آزمون کتبی درجه ۳ بدنسازی که در روز اول مهرماه برگزار می شود. همچنین در هفته آینده آزمون مربیگری درجه ۲ فیتنس را خواهیم داشت.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه