رفتن به بالا
  • جمعه - 20 مرداد 1402 - 11:35
  • کد خبر : ۱۶۳۱۹
  • چاپ خبر : برنامه کامل مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به میزبانی ارومیه
رونمایی از تیم‌های برتر بعد از 45 مسابقه؛

برنامه کامل مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به میزبانی ارومیه

به گزارش یاریزان؛ بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از 28 مرداد تا چهار شهریور با حضور 18 تیم به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر ارومیه برگزار می‌شود. 18 تیم حاضر در این رقابت‌ها در 6 گروه مقدماتی به مصاف یکدیگر می‌روند تا در پایان این مرحله، تیم‌های اول و دوم هر گروه (جمعا ۱۲ تیم) به مرحله پلی‌آف برای کسب رتبه‌های اول تا دوازدهم صعود ‌کنند که حریفان تیم‌های سرگروه به قید قرعه مشخص می‌شوند. تیم‌های سوم هر گروه نیز در ادامه مسابقات برای جایگاه سیزدهم تا هجدهم به مصاف یکدیگر می‌روند. گروه‌بندی مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا 2023 به قرار زیر است: گروه A: ایران، هنگ کنگ و عراق گروه B: ژاپن، ازبکستان و تایلند گروه C: چین، قزاقستان و اندونزی گروه D: چین‌تایپه، بحرین و مغولستان گروه E: قطر، هند و افغانستان گروه F: پاکستان، کره‌جنوبی و بنگلادش برنامه کامل مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به میزبانی ارومیه به شرح زیر است: شنبه 28 مرداد سالن غدیر ساعت 13:15؛ ژاپن – تایلند ساعت 16:15؛ قطر – هند ساعت 19:15؛ بنگلادش – کره‌جنوبی سالن شهیدان آهن‌دوست ساعت 13:15؛ اندونزی – چین ساعت 16:15؛ هنگ‌کنگ – عراق ساعت 19:15؛ چین‌تایپه – مغولستان یکشنبه 29 مرداد سالن غدیر ساعت 13:15؛ ازبکستان – ژاپن ساعت 16:15؛ افغانستان – قطر ساعت 19:15؛ ایران – هنگ‌کنگ سالن شهیدان آهن‌دوست ساعت 13:15؛ قزاقستان – اندونزی ساعت 16:15؛ پاکستان – بنگلادش ساعت 19:15؛ بحرین – چین‌تایپه دوشنبه 30 مرداد سالن غدیر ساعت 13:15؛ تایلند – ازبکستان ساعت 16:15؛ کره‌جنوبی – پاکستان ساعت 19:15؛ عراق – ایران سالن شهیدان آهن‌دوست ساعت 13:15؛ چین – قزاقستان ساعت 16:15؛ هند – افغانستان ساعت 19:15؛ مغولستان – بحرین تیم‌های شرکت کننده در بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا روز سه‌شنبه 31 مرداد ماه استراحت دارند و دیدارهای مرحله حذفی از روز چهارشنبه یکم شهریور با برگزاری هشت مسابقه آغاز می‌شود. تیم‌های ایران و ژاپن که عنوان قهرمان و نایب قهرمان دوره قبل این مسابقات را دارند در صورت پیروزی در روز نخست مرحله پلی‌آف مستقیم به مرحله نیمه‌نهایی صعود می‌کنند. دیگر مراحل این رقابت‌ها نیز روزهای دوم تا چهارم شهریور با 19 مسابقه پیگیری خواهد شد تا در نهایت از تیم‌های برتر مسابقات رونمایی شود. تیم ملی والیبال ایران از روز شنبه 14 مرداد برای حضور شایسته در این رقابت‌ها اردوی آماده‌سازی خود را با 17 بازیکن در ارومیه آغاز کرده است.

برنامه کامل مرحله گروهی بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به میزبانی ارومیه اعلام شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

برنامه کامل مرحله گروهی بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به میزبانی ارومیه اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۲۸ مرداد تا چهار شهریور با حضور ۱۸ تیم به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر ارومیه برگزار می‌شود.

 

------------------------------------

۱۸ تیم حاضر در این رقابت‌ها در ۶ گروه مقدماتی به مصاف یکدیگر می‌روند تا در پایان این مرحله، تیم‌های اول و دوم هر گروه (جمعا ۱۲ تیم) به مرحله پلی‌آف برای کسب رتبه‌های اول تا دوازدهم صعود ‌کنند که حریفان تیم‌های سرگروه به قید قرعه مشخص می‌شوند. تیم‌های سوم هر گروه نیز در ادامه مسابقات برای جایگاه سیزدهم تا هجدهم به مصاف یکدیگر می‌روند.

 

گروه‌بندی مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا ۲۰۲۳ به قرار زیر است:

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

گروه A: ایران، هنگ کنگ و عراق

گروه B: ژاپن، ازبکستان و تایلند

گروه C: چین، قزاقستان و اندونزی

گروه D: چین‌تایپه، بحرین و مغولستان

گروه E: قطر، هند و افغانستان

گروه F: پاکستان، کره‌جنوبی و بنگلادش

 

برنامه کامل مرحله گروهی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به میزبانی ارومیه به شرح زیر است:

 

 

شنبه ۲۸ مرداد

سالن غدیر

ساعت ۱۳:۱۵؛ ژاپن – تایلند

ساعت ۱۶:۱۵؛ قطر – هند

ساعت ۱۹:۱۵؛ بنگلادش – کره‌جنوبی

سالن شهیدان آهن‌دوست

ساعت ۱۳:۱۵؛ اندونزی – چین

ساعت ۱۶:۱۵؛ هنگ‌کنگ – عراق

ساعت ۱۹:۱۵؛ چین‌تایپه – مغولستان

 

 

یکشنبه ۲۹ مرداد

سالن غدیر

ساعت ۱۳:۱۵؛ ازبکستان – ژاپن

ساعت ۱۶:۱۵؛ افغانستان – قطر

ساعت ۱۹:۱۵؛ ایران – هنگ‌کنگ

سالن شهیدان آهن‌دوست

ساعت ۱۳:۱۵؛ قزاقستان – اندونزی

ساعت ۱۶:۱۵؛ پاکستان – بنگلادش

ساعت ۱۹:۱۵؛ بحرین – چین‌تایپه

 

دوشنبه ۳۰ مرداد

سالن غدیر

ساعت ۱۳:۱۵؛ تایلند – ازبکستان

ساعت ۱۶:۱۵؛ کره‌جنوبی – پاکستان

ساعت ۱۹:۱۵؛ عراق – ایران

سالن شهیدان آهن‌دوست

ساعت ۱۳:۱۵؛ چین – قزاقستان

ساعت ۱۶:۱۵؛ هند – افغانستان

ساعت ۱۹:۱۵؛ مغولستان – بحرین

 

تیم‌های شرکت کننده در بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد ماه استراحت دارند و دیدارهای مرحله حذفی از روز چهارشنبه یکم شهریور با برگزاری هشت مسابقه آغاز می‌شود.

 

تیم‌های ایران و ژاپن که عنوان قهرمان و نایب قهرمان دوره قبل این مسابقات را دارند در صورت پیروزی در روز نخست مرحله پلی‌آف مستقیم به مرحله نیمه‌نهایی صعود می‌کنند.

دیگر مراحل این رقابت‌ها نیز روزهای دوم تا چهارم شهریور با ۱۹ مسابقه پیگیری خواهد شد تا در نهایت از تیم‌های برتر مسابقات رونمایی شود.

تیم ملی والیبال ایران از روز شنبه ۱۴ مرداد برای حضور شایسته در این رقابت‌ها اردوی آماده‌سازی خود را با ۱۷ بازیکن در ارومیه آغاز کرده است.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی