رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
  • کد خبر : ۹۴۲۵
  • چاپ خبر : برنامه هفته های پانزدهم تا بیستم لیگ دسته اول فوتبال ایران اعلام شد
از سوی سازمان لیگ؛

برنامه هفته های پانزدهم تا بیستم لیگ دسته اول فوتبال ایران اعلام شد

به گزارش یاریزان؛ در پایان مسابقات لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی، تیم نود ارومیه قهرمان شد و تیم های شهرداری گوگ تپه و شهرداری پیرانشهر به دسته پایین تر سقوط کردند.

برنامه مسابقات هفته های پانزدهم تا بیستم لیگ دسته لول فوتبال ایران از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

برنامه مسابقات هفته های پانزدهم تا بیستم لیگ دسته لول فوتبال ایران از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته های پانزدهم تا بیستم لیگ دسته اول فوتبال ایران را در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام کرد.

 

برنامه هفته های پانزدهم تا بیستم لیگ دسته اول فوتبال ایران به شرح زیر است:

 

هفته پانزدهم
جمعه اول اسفند ۹۹
چوکا تالش– پارس جنوبی جم – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
شنبه ۲ اسفند ۹۹
بادران تهران- قشقایی شیراز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران
خوشه طلایی ساوه- آرمان گهر سیرجان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه کارگران تهران
نود ارومیه- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی ارومیه
مس کرمان- خیبر خرم آباد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
شهرداری آستارا- استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
فجرشهید سپاسی شیراز – هوادار تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پارس شیراز
استقلال ملاثانی- ملوان بندر انزلی- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی اهواز
شاهین شهرداری بوشهر – گل ریحان البرز- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

 

هفته شانزدهم
سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹
رایکا بابل – بادران تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می گردد.
آرمان گهر سیرجان – استقلال ملا ثانی- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان
گل ریحان البرز- شهرداری آستارا- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج
هوادار تهران – مس کرمان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
خیبر خرم آباد – خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی خرم آباد
قشقایی شیراز – چوکا تالش- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پارس شیراز
ملوان بندر انزلی – پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی انزلی
استقلال خوزستان – نود ارومیه- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام می گردد
شاهین شهرداری بوشهر- فجرشهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

 

هفته هفدهم
براساس حضور یا عدم حضور باشگاه های لیگ یک در مرحله یک شانزدهم جام حذفی کشور مسابقات هفته هفدهم از بین تاریخ های ۱۷ یا ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ تعیین و متعاقباً تاریخ دقیق آن اعلام می گردد.
بادران تهران- ملوان بندر انزلی- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران
خوشه طلایی ساوه- رایکا بابل- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه کارگران تهران
نود ارومیه- خیبر خرم آباد- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی ارومیه
مس کرمان- استقلال خوزستان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
شهرداری آستارا– هوادار تهران- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
فجرشهید سپاسی شیراز– گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پارس شیراز
استقلال ملاثانی- شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز
پارس جنوبی جم- قشقایی شیراز- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی جم
چوکا تالش– آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

 

هفته هجدهم
یکشنبه ۲۴ اسفند ۹۹
قشقایی شیراز- ملوان انزلی- ساعت ۱۵- ورزشگاه پارس شیراز
مس کرمان- گل ریحان البرز – ساعت ۱۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
نود ارومیه- هوادار تهران – ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه
خوشه طلایی ساوه- فجرشهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۵- ورزشگاه کارگران تهران
شهرداری آستارا- شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
بادران تهران -استقلال خوزستان – ساعت ۱۵- ورزشگاه غدیر تهران
پارس جنوبی جم- آرمان گهر سیرجان – ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی- رایکا بابل – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز
دوشنبه ۲۵ اسفند ۹۹
چوکا تالش- خیبر خرم آباد – ساعت ۱۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
دیدارهای که تیم های حاضر در آن در مرحله یک شانزدهم جام حذفی حضور داشته باشند مسابقه آنها در هفته هجدهم روز چهارشنبه مورخ ۲۷ اسفند ۹۹ برگزار می شود.

 

هفته نوزدهم
چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰
ملوان بندر انزلی -چوکا تالش – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه تختی انزلی
آرمان گهر سیرجان – قشقایی شیراز– ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
رایکا بابل – پارس جنوبی جم بوشهر – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد
خیبر خرم آباد -بادران تهران – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه تختی خرم آباد
فجرشهید سپاسی شیراز- شهرداری آستارا – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه پارس شیراز
گل ریحان البرز- نود ارومیه– ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
هوادار تهران- استقلال ملاثانی – ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
استقلال خوزستان- خوشه طلایی ساوه– ساعت ۱۷ – ورزشگاه متعاقباً اعلام میگردد.
شاهین شهرداری بوشهر- مس کرمان – ساعت ۱۷ – ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

 

هفته بیستم
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
قشقایی شیراز- هوادار تهران – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه پارس شیراز
ملوان بندر انزلی- رایکا بابل – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه تختی انزلی
مس کرمان- شهرداری آستارا – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) کرمان
نود ارومیه- فجر شهید سپاسی شیراز – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه تختی ارومیه
بادارن تهران- آرمان گهر سیرجان – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران
خوشه طلایی ساوه- شاهین شهرداری بوشهر – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام می گردد
چوکا تالش- استقلال خوزستان – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
پارس جنوبی جم بوشهر – گل ریحان البرز – ساعت ۱۷- ورزشگاه تختی جم
استقلال ملاثانی- خیبر خرم آباد – ساعت ۱۷- ورزشگاه تختی اهواز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه