رفتن به بالا
  • شنبه - ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴
  • کد خبر : ۹۳۸۴
  • چاپ خبر : برنامه هفته های هشتم تا یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران اعلام شد
از سوی سازمان لیگ؛

برنامه هفته های هشتم تا یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران اعلام شد

هفته نوزدهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با برگزاری دیدارهای در شهرهای مختلف و انجام حساس ترین دیدار بین تیم های سردار بوکان و آوالان کامیاران و اخراج حمید امامی به پایان رسید.

سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته های هشتم تا یازدهم لیگ دسته دوم باشگاه های فوتبال ایران را اعلام کرد.

سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته های هشتم تا یازدهم لیگ دسته دوم باشگاه های فوتبال ایران را اعلام کرد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه هفته های هشتم تا یازدهم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

 

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

 

هفته هشتم:

پنجشنبه ۲۳ بهمن ۹۹
علم و ادب تبریز – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری تبریز
امید گناوه – محتشم (آذرکوثر) تبریز- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه سراجی گناوه

جمعه ۲۴ بهمن ۹۹
شهرداری بندرعباس – اسپاد تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
ویستا توربین تهران – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
شهرداری همدان – اتحاد کامیاران- ساعت ۱۴- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
سردار بوکان – عقاب تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان
مس شهربابک – پاس همدان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای مس شهربابک
شهیدقندی یزد – اترک بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه نصیری یزد
میلاد مهر تهران – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهدا بابلسر – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه علیزاده بابلسر
ملی حفاری اهواز – سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز
نفت امیدیه – شهرداری بم- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

شنبه ۲۵ بهمن ۹۹
مس نوین کرمان – نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
شاهین بندرعامری -شمس آذرقزوین- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا اهرم تنگستان

 

هفته نهم

پنجشنبه ۳۰ بهمن ۹۹
محتشم (آذرکوثر) تبریز – علم و ادب تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری تبریز
اترک بجنورد – شهدا بابلسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد
شهرداری بم – سردار بوکان- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
اسپاد تهران – مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
سپیدرود رشت – شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
نفت و گاز گچساران – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
اتحاد کامیاران – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه آزادی کامیاران
نیروی زمینی تهران – مس شهربابک- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران
پاس همدان – نفت امیدیه- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
شمس آذر(کاسپین)قزوین – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
عقاب تهران – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
شهرداری ماهشهر – شاهین بندرعامری – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
ایرانجوان بوشهر – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بهشتی بوشهر
فولادنوین اهواز – امید گناوه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

 

هفته دهم

سه شنبه ۵ اسفند ۹۹
ویستا توربین تهران – سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران
مس نوین کرمان – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
نفت و گاز گچساران – اسپاد تهران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
شهرداری بندرعباس – محتشم تبریز- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
علم و ادب تبریز – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهرداری تبریز
میلاد مهر تهران – شهرداری بم- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اسلامشهر
شهیدقندی یزد – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه نصیری یزد
شهدا بابلسر – شمس آذر(کاسپین) قزوین- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه علیزاده بابلسر
پاس همدان – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
مس شهربابک – اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا مس شهربابک
امید گناوه – اتحاد کامیاران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه سراجی گناوه
ملی حفاری اهواز – شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز
نفت امیدیه – سردار بوکان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
شاهین بندرعامری بوشهر – عقاب تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا اهرم تنگستان

 

هفته یازدهم

دوشنبه یازده اسفند ۹۹

شهرداری همدان – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
محتشم (آذرکوثر) تبریز – مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
اتحاد کامیاران – علم و ادب تبریز- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه آزادی کامیاران
سپیدرود رشت – امید گناوه- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
اسپاد تهران – ملی حفاری اهواز ۱۴:۱۵ یازدهم کشوری تهران
اترک بجنورد – پاس همدان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی بجنورد
نیروی زمینی تهران – نفت امیدیه- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران
عقاب تهران – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
سردار بوکان – میلاد مهر تهران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان
شمس آذر(کاسپین) قزوین – مس شهربابک- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
شهرداری بم – شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شهرداری ماهشهر – شهدا بابلسر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
فولادنوین اهواز- شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
ایرانجوان بوشهر- نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بهشتی بوشهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه