رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
  • کد خبر : ۹۶۶۳
  • چاپ خبر : برنامه هفته دوازدهم تا شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران اعلام شد
از سوی سازمان لیگ؛

برنامه هفته دوازدهم تا شانزدهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران اعلام شد

با توجه به لزوم برگزاری همزمان مسابقات در دو هفته پایانی، برنامه دیدارهای معوقه و همچنین برنامه جدید هفته بیست و پنجم لیگ دسته دوم فوتبال ایران اعلام شد.

برنامه مسابقات هفته دوازدهم تا شانزدهم و مسابقات معوقه هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

برنامه مسابقات هفته دوازدهم تا شانزدهم و مسابقات معوقه هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال ایران اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته دوازدهم تا شانزدهم و مسابقات معوقه هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

 

هفته دوازدهم:
یکشنبه ۱۷ اسفند
شهرداری بندرعباس – اتحاد کامیاران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
مس نوین کرمان – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد کرمان
ملی حفاری اهواز – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه اختصاصی حفاری اهواز
مس شهربابک – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا مس شهربابک
شهیدقندی یزد – شهرداری بم – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه نصیری یزد
شاهین بندرعامری تنگستان – سردار بوکان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا اهرم تنگستان
پاس همدان – شمس آذر(کاسپین) قزوین- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
نفت امیدیه – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
دوشنبه ۱۸ اسفند
اسپاد تهران – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه کشوری تهران
علم و ادب تبریز – سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز
امید گناوه – شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سراجی گناوه
نفت و گاز گچساران – محتشم تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا نفت گچساران
شهدا بابلسر – عقاب تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه علیزاده بابلسر
نیروی زمینی تهران – اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران
در صورت عدم حضور تیم بادران تهران در مرحله چهارم جام حذفی و نتیجتا برگزاری دیدار تیم های بادران تهران –ملوان انزلی از هفته ۱۷ لیگ دسته اول در روز دوشنبه ۱۸/۱۲/۹۹، این دیدار در روز سه شنبه ۱۹/۱۲/ ۹۹ برگزار خواهد شد.

 

هفته سیزدهم
یکشنبه ۲۴ اسفند
سپیدرود رشت – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردارجنگل رشت
ایرانجوان بوشهر – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه بهشتی بوشهر
عقاب تهران – مس شهربابک- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
اتحاد کامیاران – مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی کامیاران
میلاد مهر تهران – شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
سردار بوکان – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان
شهرداری ماهشهر – پاس همدان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا ماهشهر
دیدارهایی که ( دیدارهای شماره۱۷۲- ۱۷۳-۱۷۴-۱۷۵) تیم های حاضر در آن در مرحله ۱۶/۱ جام حذفی که مقرر باشد در تاریخ های ۲۱ و ۲۲ اسفندماه برگزار شودحضور داشته باشند، مسابقه آنها در روز چهارشنبه ۲۷ اسفند برگزار خواهد شد

دوشنبه ۲۵ اسفند
محتشم تبریز – اسپاد تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهرداری تبریز
شهرداری همدان – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
اترک بجنورد – نفت امیدیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی بجنورد
شمس آذرقزوین – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
شهرداری بم – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه ارگ جدید بم
فولادنوین اهواز- نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز(در صورت حضور تیم فولادنوین در دیدارهای مرحله چهارم جام حذفی ونیز برگزاری دیدار هفته هجدهم تیم های فولاد خوزستان – گل گهر سیرجان در لیگ برتر در روز چهارشنبه ۲۷ اسفند تاریخ برگزاری این دیدار به روز پنجشنبه ۲۸/۱۲/۹۹ تغییر خواهد یافت.)
ویستا توربین تهران – امید گناوه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران( در صورت حضور تیم دسته اولی بادران در دیدارهای مرحله چهارم جام حذفی در تاریخ های ۲۱ و ۲۲ اسفند، تاریخ برگزاری این دیدار به روز پنجشنبه ۲۸ اسفند ۹۹ تغییر خواهد یافت.)

 

معوقه هفته دهم
۱۵یکشنبه فروردین ۱۴۰۰
مس نوین کرمان – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۶- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
علم و ادب تبریز – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهرداری تبریز
میلاد مهر تهران – شهرداری بم- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهیدقندی یزد – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۶- ورزشگاه نصیری یزد
پاس همدان – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
امید گناوه – اتحاد کامیاران- ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه سراجی گناوه
نفت امیدیه – سردار بوکان- ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

 

هفته چهاردهم
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
شهرداری همدان – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
ویستا توربین تهران – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران
محتشم (آذرکوثر) تبریز – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهرداری تبریز
سپیدرود رشت – مس نوین کرمان – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
اتحاد کامیاران – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه آزادی کامیاران
امید گناوه – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه سراجی گناوه
فولادنوین اهواز – اسپاد تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
شهرداری بم – مس شهربابک – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه ارگ جدید بم
سردار بوکان – شهدا بابلسر – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان
شمس آذر قزوین – اترک بجنورد – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
میلاد مهر تهران – شهیدقندی یزد – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
عقاب تهران – پاس همدان – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
شهرداری ماهشهر – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
شاهین بندرعامری – نفت امیدیه – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا اهرم

 

هفته پانزدهم
شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
مس نوین کرمان – شهرداری همدان – ساعت۱۹:۴۵ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
شهرداری بندرعباس – ویستا توربین تهران – ساعت۱۹:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
نفت و گاز گچساران – سپیدرود رشت – ۲۰:۱۰ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
ایرانجوان بوشهر – فولادنوین اهواز – ۲۰:۱۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد بوشهر
اسپاد تهران – اتحاد کامیاران – ۲۰:۱۵ – ورزشگاه کشوری تهران
ملی حفاری اهواز – محتشم تبریز – ۲۰:۲۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد اهواز
علم و ادب تبریز – امید گناوه- ۲۰:۴۰ – ورزشگاه شهرداری تبریز
یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
مس شهربابک – سردار بوکان – ساعت۱۹:۵۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
اترک بجنورد – شهرداری ماهشهر – ساعت ۲۰ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
شهیدقندی یزد – شاهین بندرعامری – ساعت ۲۰ – ورزشگاه ۱۹ نصیری یزد
شهدا بابلسر – میلاد مهر تهران – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه ۱۹ متعاقبا اعلام می گردد
نیروی زمینی تهران – عقاب تهران- ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران
نفت امیدیه – شمس آذر (کاسپین) قزوین – ساعت ۲۰:۲۰ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
پاس همدان – شهرداری بم – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

 

هفته شانزدهم
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
امید گناوه – شهرداری بندرعباس – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
ویستا توربین تهران- مس نوین کرمان – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران
سپیدرود رشت – اسپاد تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهرداری همدان – نفت و گاز گچساران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
اتحاد کامیاران – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۲۰:۴۰ – ورزشگاه ملک نیا سنندج
فولادنوین اهواز – محتشم تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
علم و ادب تبریز – ملی حفاری اهواز – ساعت ۲۰:۴۵ – ورزشگاه شهرداری تبریز
شهرداری بم – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۹:۴۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شهیدقندی یزد – نفت امیدیه – ساعت ۲۰- ورزشگاه نصیری یزد
عقاب تهران – اترک بجنورد – ساعت ۲۰:۱۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
میلاد مهر تهران – مس شهربابک ۲۰:۱۵ شانزدهم شهدا اسلامشهر
شاهین بندرعامری – شهدا بابلسر ۲۰:۱۵ شانزدهم متعاقبا اعلام می شود
شهرداری ماهشهر – شمس آذر قزوین ۲۰:۲۰ شانزدهم شهدا ماهشهر
سردار بوکان – پاس همدان ۲۰:۵۰ شانزدهم متعاقبا اعلام می گردد

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه