رفتن به بالا
  • یکشنبه - 18 مهر 1400 - 10:53
  • کد خبر : ۱۱۹۱۱
  • چاپ خبر : برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ برتر فوتبال ایران اعلام شد
از سوی سازمان لیگ؛

برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ برتر فوتبال ایران اعلام شد

منتن مناقصه به شرح زیر است: بسمه تعالی مناقصه عمومی خرید تابلو ثابت تبلیغات محیطی میادین فوتبال سازمان لیگ فوتبال ایران در نظر دارد به منظور ایجاد شرایط برابر برای کلیه داوطلبین و متقاضیان صاحب صلاحیت فنی، تامین تابلو ثابت تبلیغات محیطی میادین فوتبال مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته اول کشور را به شرح شرایط تعیین شده از طریق برگزاری مناقصه عمومی واگذار نماید. لذا بدینوسیله از کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی علاقه مند به شرکت در این مناقصه دعوت می شود مطابق شرایط اعلام شده اقدام نمایند. ۱- عنوان مناقصه: خرید ۱۶۰۰ عدد(۴۰۰۰ متر) تابلو ثابت تبلیغات محیطی میادین فوتبال با طول ۲/۵ متر و ارتفاع ۱ متر. ۲- مدت زمان مناقصه: مناقصه عمومی تامین تابلو ثابت تبلیغات محیطی میادین فوتبال از تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ آغاز شده و متقاضیان تا مدارک و نمونه کالای موضوع مناقصه را تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۵تحویل سازمان لیگ فوتبال ایران نمایند. ۳- تعهدات تامین کننده : ۳-۱- تامین و تولید و تحویل ۱۶۰۰ (۴۰۰۰ متر) عدد تابلو ثابت تبلیغات محیطی میادین فوتبال با طول ۲/۵ متر و ارتفاع ۱ متر با مشخصات ریز: ۳-۱-۱- قید فریم تابلو با اندازه ۶ در ۴ سانتیمتر از جنس چوب روسی(چهار گوشه اتصال فریم به صورت نر و ماده به هم وصل شده و با چسب پیچ/میخ شده باشند). ۳-۱-۲- صفحه روی فریم تخته ۵ میلیمتری سنگاپوری یا مالزی باشد(صفحه ها با چسب چوب و پیچ به قاب متصل گردد). ۳-۲-۳- دو عدد پایه با مشخصات: یک عدد پایه یک متری از لوله شماره ۱ و یک عدد پایه یک متری از قوطی شماره ۳-۲- تحویل یک عدد از تابلوهای تولید شده به عنوان نمونه در هنگام ارایه پیشنهاد. ۳-۳- حمل و انتقال تابلوها ها از مبادی تولیدی و ترخیص و تحویل در محل ورزشگاه های مورد اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران واقع در شهرهای محل برگزاری مسابقات لیگ برتر و لیگ یک بر عهده شرکت برنده در مناقصه می باشد. ۴- آدرس دریافت اسناد: سازمان لیگ فوتبال ایران، به نشانی: تهران، خیابان ملاصدرا، ضلع جنوب غربی میدان شیخ‌بهایی، پلاک ۲۶، کدپستی: ۶۴۷۱۳-۱۹۹۳۸، تلفن‌های تماس: ۸۸۰۵۵۶۳۲-۰۲۱و دورنگار: ۸۸۵۵۶۳۱-۰۲۱. ۵- زمان و محل دریافت اسناد مناقصه: ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ لغایت۱۴۰۰/۰۳/۳۱ امور اداری سازمان لیگ فوتبال ایران. ۶- هزینه خرید اسناد مناقصه: متقاضیان شرکت در این مناقصه پس از واریز مبلغ ۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال (پنج میلیون ریال) در وجه طرف اول به شماره حساب ۱۰۰۰۱۳۸۰۴۹۵۸۹ به نام موسسه لیگ برتر به شماره شبا ۹۳۰۲۱۰۰۰۰۰۰۱۰۰۰۱۳۸۰۴۹۵۸۹ IRنزد پست بانک شعبه موزه ارتباطات و ارائه اصل رسید توسط نماینده رسمی خود به دبیرخانه فدراسیون می‌توانند اسناد مناقصه را دریافت نمایند. ۷- شرایط لازم برای شرکت در مناقصه: ۷-۱- دارا بودن شخصیت حقوقی، اسناد ثبتی، مجوز فعالیت و مجوزهای لازم در حوزه واردات و صادرات و نمایندگی شرکت تولید کننده و بر هواداران. ۷-۲- تکمیل و ارائه اسناد مناقصه. ۷-۳- ارائه تضمین لازم برای شرکت در مناقصه: وفق آئین‌نامه مالی و معاملاتی سازمان لیگ فوتبال ایران، تمامی شرکت‌های علاقمند به شرکت در این مناقصه موظف به واریز نقدی مبلغ ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰(پانصد میلیون ریال) به‌عنوان سپرده شرکت در مناقصه به شماره حساب ۱۰۰۰۱۳۸۰۴۹۵۸۹ به نام موسسه لیگ برتر با شماره شبا ۹۳۰۲۱۰۰۰۰۰۰۱۰۰۰۱۳۸۰۴۹۵۸۹ IRنزد پست بانک شعبه موزه ارتباطات یا ارائه ضمانتنامه بانکی با اعتبار سه ماهه (که به مدت سه ماه نیز قابل تمدید باشد) به ارزش مبلغ فوق‌الذکر می‌باشند.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد.

برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ برترفوتبال ایران از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ اعلام شد.

برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ برتر فوتبال ایران به شرح زیر اعلام شده است:

هفته اول؛ آغاز هفته وحدت و تقدیر از نیروی انتظامی
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

پدیده مشهد – آلومینیوم اراک – ساعت ۱۶- ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد
نساجی مازندران – فجرشهید سپاسی شیراز – ساعت ۱۶- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
پیکان تهران – نفت مسجدسلیمان – ساعت ۱۶- ورزشگاه شهدای شهر قدس

سپاهان اصفهان – مس رفسنجان – ساعت ۱۸- ورزشگاه نقش جهان اصفهان

چهارشنبه ۲۸ مهر
گل گهرسیرجان – تراکتور تبریز – ساعت ۱۶- ورزشگاه شهید سردار سلیمانی سیرجان
استقلال – هوادار تهران – ساعت ۱۸- ورزشگاه آزادی تهران
صنعت نفت آبادان – ذوب آهن اصفهان – ساعت ۱۸- ورزشگاه تختی آبادان
به دلیل حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا زمان مسابقه زیر متعاقبا اعلام می شود:
فولاد خوزستان و پرسپولیس ورزشگاه شهدای فولاداهواز

هفته دوم: ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع)
یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
نفت مسجدسلیمان – سپاهان اصفهان – ساعت ۱۶- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان
مس رفسنجان – پدیده مشهد – ساعت ۱۶- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
آلومینیوم اراک – فولاد خوزستان – ساعت ۱۸- ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک

دوشنبه ۳ آبان
هوادار تهران – پیکان تهران – ساعت ۱۶- ورزشگاه شهدای شهر قدس
ذوب آهن اصفهان – استقلال – ساعت ۱۸- ورزشگاه فولادشهر اصفهان
فجرشهید سپاسی شیراز – گل گهرسیرجان – ساعت ۱۸- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
تراکتور تبریز- صنعت نفت آبادان – ساعت ۱۸- ورزشگاه یادگار امام تبریز
به دلیل حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا زمان مسابقه زیر متعاقبا اعلام می شود:
پرسپولیس – نساجی مازندران –ورزشگاه آزادی تهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه