رفتن به بالا
  • یکشنبه - 30 آبان 1400 - 09:46
  • کد خبر : ۱۲۰۴۹
  • چاپ خبر : برنامه مسابقات مرحله اول هفته سوم تا ششم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد

برنامه مسابقات مرحله اول هفته سوم تا ششم لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته های هجدهم، نوزدهم و بیستم لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات مرحله اول هفته های سوم تا ششم لیگ دسته سوم فوتبال ایران را در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مشخص شد.

برنامه مسابقات مرحله اول هفته های سوم تا ششم لیگ دسته سوم باشگاه های فوتبال کشور اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات مرحله اول هفته های سوم تا ششم لیگ دسته سوم فوتبال ایران را در فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ مشخص شد.

برنامه مسابقات مرحله اول هفته سوم تا ششم لیگ دسته سوم فوتبال ایران به شرح زیر است:

 

هفته سوم؛

شنبه ۱۳ آذر
یاران هادی نوروزی بابل- آرین سپند تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
خیام بتن نیشابور- براکو دامغان- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب نیشابور
برنا راستین مهام تهران- دریای حربده محمودآباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
شاهین بجنورد-انتظار خراسان جنوبی- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد
کیمیا رشد گلستان-دماوند آمل- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری گرگان
استقلال جنوب تهران-نوین کشاورز علی آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه قائم نسیم شهر
شهروند رامسر- کاسپین فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی تنکابن
سرخپوشان قم- اتحاد قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید حیدریان قم
داماشیان- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
آبیدر سنندج- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج
شاهین دهداری تهران- پیام مقاومت انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
کاویان نقده- گرمی اردبیل ۱۴:۰۰ سوم آزادی مهاباد
علوی خرمدره زنجان- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

یکشنبه ۱۴ آذر
یاران زیست سبز تبریز- ساوالان مشکین شهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری تبریز
اتحاد محمدیار – مقاومت آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی محمدیار
آریو اسلامشهر- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
پاراگ تهران- وحدت اغشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد
ستارگان سیمرغ البرز- ستارگان سرخ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
اکسیر الوند همدان- مهرگان دره شهر(وحدت ایوان) – ساعت ۱۴- ورزشگاه قدس همدان
صفا جوان گستر دیر- خرم کشت افلاک خرم آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی دیر
گهر نوین درود- پیروزی برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی درود
یادآوران دو کوهه اندیمشک- شرهانی دهلران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک
زاگرس جوانرود کرمانشاه- کیا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جوانرود
ابوذر باشت- شهدای ابوذر فارسان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی باشت
یزد لوله- تاراز چادگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید نصیری یزد
پرسپولیس شیراز- هرنگ جوان بستک- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت شیراز
اتحاد نیکشهر- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید صغیرا نیکشهر
فولاد هرمزگان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
شایان دیزل فارس- شهیدان زحمتکشان جیرفت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رحمانی کوار
عرفان اقتدار کیش- ضربه آزاد نقش جهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش

 

هفته چهارم

پنجشنبه ۱۸ آذر
آرین سپند تهران- کیمیا رشد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
شریعت نوین مشهد- شاهین بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
انتظار خراسان جنوبی- استقلال جنوب تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب قائن
دماوند آمل- خیام بتن نیشاپور- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
نوین کشاورز علی آباد- برنا راستین مهام تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد
دریای حربده محمودآباد- یاران هادی نوروزی بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
کاسپین فریدونکنار- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
پاس گیلان- شهروند رامسر – ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
کیاپارس قزوین- داماشیان- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
گرمی اردبیل- شاهین دهداری تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی گرمی
شهدای گروس بیجار- آبیدر سنندج- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
مینو خرمدره زنجان- کاویان نقده- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

جمعه ۱۹ آذر
مقاومت آستارا- یاران زیست سبز تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه وحدت آستارا
ساوالان مشکین شهر- علوی خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشکین شهر
ستارگان سرخ تهران- سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
آلومینیوم پارس ساوه- پاراگ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی ساوه
پیشگامان فنون پارس تهران- اتحاد محمدیار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
وحدت اغشت- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
کیا تهران- ابوذر باشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
استقلال شوش- زاگرس جوانرود کرمانشاه- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
مهرگان دره شهر(وحدت ایوان)- یادآوران دوکوهه اندیمشک – ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شهدای ابوذر فارسان- گهر نوین درود- ساعت ۱۴- ورزشگاه اعلام می شود
پیروزی برازجان- صفا جوان گستر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
خرم کشت افلاک خرم آباد- اکسیر الوند – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خرم آباد
عقاب شیراز- اتحاد نیکشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
نماینده یزد- عرفان اقتدار کیش- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام
شهیدان زحمتکشان جیرفت- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جیرفت
هرنگ جوان بستک- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بستک
خلیج فارس میناب- یزد لوله- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید امینی میناب
ضربه آزاد نقش جهان- شایان دیزل فارس- ساعت ۱۴- ورزشگاه سیمان اصفهان

 

هفته پنجم

چهارشنبه ۲۴ آذر
یاران هادی نوروزی بابل- نوین کشاورز علی آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
کیمیا رشد گلستان- دریای حربده محمودآباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری گرگان
خیام بتن نیشاپور- آرین سپند تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب نیشابور
استقلال جنوب تهران- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴- ورزشگاه قائم نسیم شهر
برنا راستین مهام تهران- انتظار خراسان جنوبی- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
براکو دامغان- دماوند آمل- ساعت ۱۴- ورزشگاه ولایت سمنان
آریو اسلامشهر- پاس گیلان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
داماشیان- ستارگان سرخ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
گرین کشاورز نهاوند- کیاپارس قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهیدعلیمرادیان نهاوند
ستارگان سیمرغ البرز- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
سرخپوشان قم- وحدت اغشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهیدحیدریان قم
پاراگ تهران- کاسپین فریدونکنار- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری حسن آباد
پیام مقاومت انزلی- گرمی اردبیل- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
آبیدر سنندج- ساوالان مشکین شهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید ملک نیا سنندج
شاهین دهداری تهران- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
کاویان نقده- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی مهاباد
یاران زیست سبز تبریز- پیشگامان فنون پارس تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری تبریز
علوی خرمدره زنجان- مقاومت آستارا- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.

پنجشنبه ۲۵ آذر
شرهانی دهلران- مهرگان دره شهر(وحدت ایوان) – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی دهلران
ابوذر باشت- استقلال شوش- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی باشت
گهر نوین درود- کیا تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی درود
یادآوران دو کوهه اندیمشک- خرم کشت افلاک خرم آباد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سروندی اندیمشک
اکسیر الوند همدان- پیروزی برازجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه قدس همدان
صفا جوان گستردیر- شهدای ابوذر فارسان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی دیر
تاراز چادگان- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شایان دیزل فارس- نماینده یزد- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رحمانی کوار
فولاد هرمزگان- شهیدان زحمتکشان جیرفت- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
اتحاد نیکشهر- هرنگ جوان بستک- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید صغیرا نیکشهر
یزد لوله- عقاب شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید نصیری یزد
پرسپولیس شیراز- ضربه آزاد نقش جهان- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت شیراز

 

هفته ششم

دوشنبه ۲۹ آذر
نوین کشاورز علی آباد- کیمیا رشد گلستان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید علی آبادی علی آباد
دریای حربده محمودآباد- خیام بتن نیشاپور- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا سیمرغ
شریعت نوین مشهد- برنا راستین مهام تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه ثامن مشهد
آرین سپند تهران- براکو دامغان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
انتظار خراسان جنوبی- یاران هادی نوروزی بابل- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب قائن
شاهین بجنورد- استقلال جنوب تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بجنورد
آلومینیوم پارس ساوه- سرخپوشان قم- ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی آلومینیوم
شهروند رامسر- آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید شیرودی تنکابن
وحدت اغشت- داماشیان- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
ستارگان سرخ تهران- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام
پاس گیلان- پاراگ تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردارجنگل رشت
کاسپین فریدونکنار- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی فریدونکنار
پیشگامان فنون پارس تهران- علوی خرمدره زنجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
شهدای گروس بیجار- شاهین دهداری تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار
اتحاد محمدیار- یاران زیست سبز تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی محمدیار
ساوالان مشکین شهر- کاویان نقده- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی مشکین شهر
مقاومت آستارا- آبیدر سنندج- ساعت ۱۴- ورزشگاه وحدت آستارا
مینو خرمدره زنجان- پیام مقاومت انزلی- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود

سه شنبه ۳۰ آذر
استقلال شوش- گهر نوین درود- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی شوش
پیروزی برازجان- یادآوران دوکوهه اندیمشک- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی برازجان
شهدای ابوذر فارسان- اکسیر الوند- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام
خرم کشت افلاک خرم آباد- شرهانی دهلران- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی خرم آباد
کیا تهران- صفا جوان گستر- ساعت ۱۴- ورزشگاه بعثت تهران
زاگرس جوانرود کرمانشاه- ابوذر باشت- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جوانرود
نماینده یزد- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
هرنگ جوان بستک- یزد لوله- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی بستک
شهیدان زحمتکشان جیرفت- اتحاد نیکشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی جیرفت
ضربه آزاد نقش جهان- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه سیمان اصفهان
عقاب شیراز- تاراز چادگان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
عرفان اقتدار کیش- شایان دیزل فارس- ساعت ۱۴- ورزشگاه المپیک کیش

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه