رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
  • کد خبر : ۸۰۷۰
  • چاپ خبر : برنامه سه هفته اول لیگ یک فوتبال ایران اعلام شد
از سوی سازمان لیگ؛

برنامه سه هفته اول لیگ یک فوتبال ایران اعلام شد

به گزارش یاریزان؛ در پایان مسابقات لیگ برتر فوتبال استان آذربایجان غربی، تیم نود ارومیه قهرمان شد و تیم های شهرداری گوگ تپه و شهرداری پیرانشهر به دسته پایین تر سقوط کردند.

برنامه سه هفته اول لیگ یک فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

برنامه سه هفته اول لیگ یک فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

به گزارش یاریزان با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه سه هفته اول مسابقات لیگ دسته یک فوتبال به شرح زیر است:

هفته اول:

یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹

ملوان انزلی – قشقایی شیراز- ساعت ۱۵- به دلیل رای کمیته انضباطی؛ باید بازی در خارج از استان برگزار شود و ورزشگاه محل برگزاری نیز متعاقبا اعلام میگردد.
گل ریحان البرز – مس کرمان – ساعت ۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
هوادار تهران – نود ارومیه- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
فجرشهید سپاسی شیراز – خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۵- ورزشگاه پارس شیراز
رایکا بابل – استقلال ملاثانی – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه هفتم تیر بابل
آرمان گهر سیرجان – پارس جنوبی جم- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
شاهین شهرداری بوشهر – شهرداری آستارا- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال خوزستان – بادران تهران- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی اهواز
کارون اروند خرمشهر – چوکا تالش- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهدا اروند خرمشهر

هفته دوم

یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

چوکا تالش – ملوان انزلی- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت
قشقایی شیراز – آرمان گهر سیرجان- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه پارس شیراز
پارس جنوبی جم بوشهر – رایکا بابل- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی جم
بادران تهران – کارون اروند خرمشهر- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
خوشه طلایی ساوه – استقلال خوزستان – ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه شهید چمران ساوه
مس کرمان – شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
شهرداری آستارا – فجرشهید سپاسی شیراز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی انزلی
نود ارومیه – گل ریحان البرز- ساعت ۱۴:۴۵- ورزشگاه تختی ارومیه
استقلال ملاثانی – هوادار تهران- ساعت ۱۵:۱۵- ورزشگاه تختی اهواز

هفته سوم

شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹

هوادار تهران – قشقایی شیراز – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
رایکا بابل – ملوان انزلی- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه هفتم تیر بابل
شهرداری آستارا – مس کرمان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه تختی انزلی
فجر شهید سپاسی شیراز – نود ارومیه- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه پارس شیراز
آرمان گهر سیرجان – بادارن تهران- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه امام علی سیرجان
گل ریحان البرز – پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
شاهین شهرداری بوشهر – خوشه طلایی ساوه- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
استقلال خوزستان – چوکا تالش- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی اهواز
کارون اروند خرمشهر – استقلال ملاثانی- ساعت ۱۵- ورزشگاه شهدا اروند خرمشهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه